0:0
3:1
- : -

FBŠ Všestary B - FbC Sokol Předměřice n/L 4:2
14. Vít Svoboda, 35. Jan Volenec, 43. Jan Volenec, 44. Jan Stránský - 6. Vojtěch Koudela, 45. Vojtěch Koudela; rozhodčí: David Richter - Jan Čečetka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Jaromír Žák 18 - Lukáš Voňka 15; po třetinách: 1:1, 0:0, 3:1;
45:00
44:22
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Vojtěch Koudela, asistoval Pavel Knajfl (4:2).
43:22
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Stránský, asistoval Miloslav Kaplan (4:1).
42:32
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Volenec, asistoval Martin Suchánek (3:1).
40:32
Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
40:32
Vyloučen hráč Vojtěch Koudela družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
34:10
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Volenec bez asistence (2:1).
34:10
Vyloučen hráč Filip Ivan družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Tomáš Krejsa družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
13:30
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Vít Svoboda, asistoval Marek Stuchlík (1:1).
11:45
Vyloučen hráč Miroslav Pešek družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
05:24
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Vojtěch Koudela, asistoval Marek Potůček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Richter a Jan Čečetka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Tomáš Merta, Tomáš Krejsa, Vít Svoboda, Otto Suchomel, Rudolf Klouček