1:0
3:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - FBŠ Všestary B 6:2
9. Lukáš Kvaček, 11. Petr Kotlář, 19. Matěj Freisleben, 33. Petr Kotlář, 37. Jan Jirka, 44. Jiří Hofman - 15. Marek Stuchlík, 42. Tomáš Merta; rozhodčí: Martin Halousek - Jan Čečetka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 16 - Jaromír Žák 18; po třetinách: 2:1, 1:0, 3:1;
45:00
43:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Jiří Hofman, asistoval Jan Macháček (6:2).
41:40
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Tomáš Merta, asistoval Tomáš Krejsa (5:2).
37:17
Vyloučen hráč Petr Jiřička družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za bránění ve hře.
36:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Jan Jirka bez asistence (5:1).
32:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Petr Kotlář, asistoval Jiří Hofman (4:1).
30:00
30:00
18:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Matěj Freisleben, asistoval Vít Miler (3:1).
15:00
15:00
14:29
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Marek Stuchlík bez asistence (2:1).
10:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Petr Kotlář bez asistence (2:0).
08:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Lukáš Kvaček, asistoval Petr Jiřička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Jan Čečetka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Tomáš Merta, Tomáš Krejsa, Miroslav Pešek, Jan Stránský, Miloslav Kaplan