0:2
1:2
- : -

IBK Hradec Králové B - FBK Jičín POHODA TEAM B 1:4
42. Kateřina Kuličková - 25. Kateřina Rozsypalová, 29. Šárka Chlumská, 35. Karolína Exnarová, 45. Kateřina Rozsypalová; rozhodčí: Daniel Šmída - Veronika Čubová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Anna Kunčíková 16 - Ladislava Špíglová 14; po třetinách: 0:0, 0:2, 1:2;
45:00
44:53
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Kateřina Rozsypalová, asistoval Karolína Exnarová (1:4).
41:26
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Kateřina Kuličková, asistoval Vlasta Tomečková (1:3).
34:13
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Karolína Exnarová, asistoval Hana Novotná (0:3).
30:00
30:00
28:43
Vyloučen hráč Šarlota Stehlíková družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za vysoká hokejka.
28:29
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Šárka Chlumská, asistoval Lea Petrgálová (0:2).
24:14
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Kateřina Rozsypalová bez asistence (0:1).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Šmída a Veronika Čubová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jičín POHODA TEAM B:
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové B: brankář: Anna Kunčíková; hráči v poli: Markéta Součková, Lucie Linhartová, Kristýna Rejmanová, Denisa Drahokoupilová, Emanuela Žďárská