2:1
0:3
- : -

HAGA Girls Pardubice - FBC Dobré - Dobruška 3:5
12. Andrea Chybová, 15. Pavlína Švestková, 18. Pavlína Švestková - 9. Adriana Jedličková, 16. Adriana Jedličková, 32. Victoria Bartošová, 34. Adriana Jedličková, 36. Victoria Bartošová; rozhodčí: Tomáš Havel - Dominik Czeszewski; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Bára Zemánková 15 - Adéla Dubská 4; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:3;
36:00
35:56
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Victoria Bartošová, asistoval Hana Dyntarová (3:5).
35:56
FBC Dobré-Dobruška pečetí vývoj utkání gólem do prázdné branky.
34:20
Timeout HAGA Girls Pardubice
33:32
V posledních minutách zápasu Dobré-Dobruška navyšuje tempo a otáčí vývoj zápasu.
33:12
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Adriana Jedličková, asistoval Adriana Horáková (3:4).
31:23
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Victoria Bartošová, asistoval Adriana Horáková (3:3).
24:00
24:00
20:44
Hosté v plném počtu.
18:44
Vyloučen hráč Elen Čtvrtečková družstva FBC Dobré - Dobruška na 2 minuty za hra na zemi.
17:43
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil Pavlína Švestková, asistoval Jana Sochová (3:2).
15:38
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Adriana Jedličková, asistoval Victoria Bartošová (2:2).
14:53
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil Pavlína Švestková, asistoval Hana Urbánková (2:1).
12:00
12:00
11:59
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil Andrea Chybová, asistoval Kateřina Kulhánková (1:1).
08:24
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Havel a Dominik Czeszewski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobré - Dobruška: brankář: Adéla Dubská; hráči v poli: Tereza Arijčuková, Dominika Vernerová, Victoria Bartošová, Adriana Jedličková, Adriana Horáková
00:00
Line-up domácích HAGA Girls Pardubice: brankář: Bára Zemánková; hráči v poli: Pavlína Švestková, Emma Kačírková, Jana Sochová, Andrea Chybová, Nikola Procházková