0:2
0:1
- : -

IBK Hradec Králové - FTC Vysoké Mýto 1:5
6. Simona Hemelíková - 4. Monika Veselá, 5. Tereza Beránková, 18. Tereza Beránková, 21. Kateřina Vaňásková, 29. Kateřina Vaňásková; rozhodčí: Marek Weinelt - Dominik Czeszewski; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 17 - Nikola Dlouhá 17; po třetinách: 1:2, 0:2, 0:1;
36:00
32:59
Přesilové hry dnes nejsou naší doménou, Mejto si ve čtyřech docela dobře zahrálo.
32:57
Hosté v plném počtu.
30:58
Rozehrávka Mýta byla teď rychlejší než střídání a hosté jdou opět do čtyř.
30:57
Vyloučen hráč Markéta Michalcová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání.
29:27
Timeout IBK Hradec Králové
28:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kateřina Vaňásková, asistoval Daniela Kopřivová (1:5).
24:30
24:00
24:00
22:30
Vyloučen hráč Daniela Kopřivová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vražení zády.
20:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kateřina Vaňásková, asistoval Jolana Mihulková (1:4).
17:39
Tereza Beránková teď měla relativně klid a dostatek času a odražený míček uklidila přesnou střelou do branky.
17:38
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tereza Beránková bez asistence (1:3).
17:06
Hradeckou kombinaci zastavilo Mýto jen za cenu faulu. Po souboji v rohu se míček vrací na hokejky hostujícího celku.
16:42
Mýto lehce aktivnější, ale chybí finální přihrávka a tak míčky lítají všude kolem branky.
12:00
12:00
Sledujeme vyrovnané utkání, kde FTCéčko potrestalo hradecké chyby a dostalo se do vedení. Hradec kontroval povedenou střelou a snížil stav utkání. Čeká nás ještě napínavá bitva.
12:00
05:45
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Simona Hemelíková, asistoval Adriana Skrovná (1:2).
04:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tereza Beránková, asistoval Denisa Peroutková (0:2).
03:52
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Monika Veselá, asistoval Daniela Kopřivová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Weinelt a Dominik Czeszewski.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Nikola Dlouhá; hráči v poli: Jolana Mihulková, Denisa Peroutková, Tereza Beránková, Tamara Adámková, Markéta Michalcová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Lucie Melicharová; hráči v poli: Nikol Trávníčková, Adéla Broukalová, Aneta Vancová, Kateřina Tobišková, Anna Dušková