0:1
1:1
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - FBC Dobré - Dobruška 1:2
30. Valentýna Gezová - 16. Victoria Bartošová, 31. Adriana Horáková; rozhodčí: Jan Vácha - Vít Jakubec; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Klára Karlíková 18 - Adéla Dubská 16; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:1;
36:00
Komentář maséra domácích: Tým hostí nás přehrál, takticky byli vyspělejší a fyzicky mnohem líp připravený, všude jsme byli pozdě a po vyrovnaném průběhu jsme zaslouženě prohráli. Děkuji za zápas.
36:00
Komentář kustoda domácích: Tenhle výkon nehodlám komentovat. Tomuhle chceš říkat výkon?
36:00
35:27
Dobruška využila timeout spíše k odpočinku
35:26
Timeout FBC Dobré - Dobruška
35:07
Bartošová opět protahuje po pravém křídle, přesouvá se za bránu a vybojovala faul v levém útočném rohu
34:36
Adri Nová surově srazila protihráčku k zemi
34:07
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
34:07
Filcsák a Dorotík se na střídačce chopili hlavního slova, i na straně hostů proběhla krátká porada a pokračujeme dál
32:28
Především Mára Filcsák oceňuje souboje tělo na tělo a pozbuzuje hostinnské dorostenky
30:59
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Adriana Horáková, asistoval Victoria Bartošová (1:2).
30:55
Zatímco na pořadatelském stulku řešíme milostné vztahy, Dobruška dává rozdílový gól
30:15
Tři mušketýři se teď prosekali přes polovinu hřiště a vystřelili mimo
29:25
Dobruška rychle přišla o své jednobrankové vedení a Dymáková měla šanci poslat svůj tým do vedení
29:20
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Valentýna Gezová, asistoval Tereza Turková (1:1).
28:38
Dobruška nejspíše bude muset dohrávat bez střídání a Hostinné cítí šanci vyrovnat
25:59
Anička Dymáková předvedla na polovině hřiště efektní pád, kdy stihla pod své něžné hýždě položit pravou ruku
24:01
Je to tady, první sekunda poslední třetiny je tady
24:00
24:00
Hlavní pořadatel má pocit, že Valentýna Gezová a Hejduková Anička jsou z jednoho vrhu! Je to pro nás jako otázka života a smrti
20:08
Grundová rozehrála z poloviny hřiště a Gezová při zpracování sejmula k zemi kapitánku domácího celku Bartošovou
19:41
Bára Grundová zatím čeká na svůj dnešní první gól, který nevznikl ani po zajímavém protažení míče po pravé straně
18:37
Kustod Petr Dorotík bere do ruky desky a maluje svým spoluhráčkám chybky, kterých se v posledních minutách dopustily
17:22
Opět Anička Dymáková v neskutečném útočném snažení, které i tentokrát vyšlo na prázdno
16:25
Zápas je klidný, vyrovnaný a bez zbytečných vyloučení
15:46
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Victoria Bartošová, asistoval Hana Dyntarová (0:1).
15:27
Victoria Bartošová se dnes očividně dobře vyspinkala, protože její protiútoky jsou rychlé jako blesk mc queen
14:32
Mára Filcsák, masér týmu domácích, přemýšlí společně s trenérem co provést s nerozhodným stavem
13:05
Dymáková Anička skryla jasné blokování hole před zraky rozhodčích a vesele pokračuje v útočném snažení
12:00
12:00
Přestávkovou pauzu si vyplňujeme kvalitní hudbou - Zlatíčka... A zároveň zveme všechny kdo si čtete tento on-line do vysokomýtské haly, protože je zde 25 fanoušků, z nichž 13 lidí jsou hráčky čekající na další match
12:00
11:04
Necelá minuta dokonce a Gezová sestřelila hráčku Dobrušky na střídačce, kam mířila???
10:12
Brankář a majitel Hostinského neligového týmu IBK Jelita - Petr Dorotík, stojí na střídačce, přemýšlejíc o životních otázkách
09:27
Zmatené máchaní hokejkou jedné z hráčky Hostinného doslova zaskočilo obranu hostí a dostavají se tak do útoku
08:38
Hra se uklidnila a Dobruška střídá jednu hráčku - jedinou, která je na střídačce
07:36
Gezová hlavičkuje
07:12
Adri Nová právě prošla jako nůž ananasem do protiútoku, ale nakonec byla zastavena
06:26
Jasná pasivní hra Hostinného za bránou, ale píšťalka se nerozezněla
05:21
Gezová vystřelila životní střelu, která se v úhlu cca 64,7° vznesla od země a mířila do šibenice, ale brankářka neomylně zakročila
04:04
Dobruška u míče a Hrnčířová znovu protahuje po levém křídle, tentokrát úspěšně, ale ke střele nedošlo
03:25
Hrnčířová z Dobrušky utrpěla tvrdý pád na zadek
02:33
Dorotík a Filcsák, členové RT jsou skušení v trenérské činnosti a přestavují svůj tým na hrací ploše
01:43
Na tento zápas se přišli podívat i dvě legendy Vysokého Mýta - Onřej Hájek a Jan Trnka
00:40
Po půl minutě hry vidíme technickou hru v podání Hostinného a tvrdé napadání od Dobrušky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vácha a Vít Jakubec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobré - Dobruška:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné:
00:00
Dnešní zápas čtrnáctého kola přinesl zajímavou a napínavou bitvu mezi šestým a sedmím týmem tabulky. Počasí za okny haly je blankytně modré a párci na lavičce Hostinného příjemně naladěni. Domácí dnes zařadili do svého realizačního týmu maséra, kustoda, lékaře a mají tak suveréně nejširší servisní tým v celé lize. Na straně hostujícího týmu Dobruška - Dobré je jen jedna hráčka na střídání, prostě dnes nás čeká souboj století