2:3
- : -
SK Jihlava

PSKC Okříšky-MoBu - SK Jihlava 7:5
7. Pavel Konvalina, 12. David Taflíř, 29. Jan Trnka, 32. Jan Račák, 34. Jan Račák, 41. Jan Račák, 55. Jan Trnka - 29. Martin Štoll, 39. Tomáš Kasper, 44. Milan Picmaus, 52. Jan Beránek, 57. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 2:1 + Michal Beránek OS; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Doležal 31 - Tomáš Cacek 14, Štěpán Vyskočil 3; po třetinách: 2:0, 3:2, 2:3;
60:00
Střely po třetí třetině: 5:10
60:00
Komentář kapitána domácích: V dnešním utkání se nám konečně podařilo prolomit střeleckou smůlu a uhlídali jsme klíčové hřáče soupeře. Závěr zápasu byl až zbytečně emotivní. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:29
Timeout SK Jihlava
56:51
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Jan Horský (7:5).
54:25
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jan Trnka, asistoval Milan Picmaus (7:4).
52:53
Trestné střílení družstva PSKC Okříšky-MoBu neproměnil Milan Picmaus.
52:53
Vyloučen hráč Michal Beránek družstva SK Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování.
52:53
Vyloučen hráč Michal Beránek družstva SK Jihlava - osobní trest.
51:06
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Jan Horský (6:4).
44:16
Vyloučen hráč Jan Trnka družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za blokování hokejky.
43:37
Vlastní branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Milan Picmaus (6:3).
40:10
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jan Račák, asistoval Jan Trnka (6:2).
38:59
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Kasper, asistoval Jan Horský (5:2).
33:38
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jan Račák, asistoval Vojtěch Novotný (5:1).
31:52
29:15
Vyloučen hráč Dominik Čech družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za sekání.
28:43
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jan Trnka, asistoval Vojtěch Novotný (3:1).
28:09
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Martin Štoll, asistoval Jan Beránek (2:1).
20:00
20:00
Střely po první třetině 11:11
20:00
11:06
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil David Taflíř, asistoval Dominik Čech (2:0).
06:55
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Pavel Konvalina, asistoval David Taflíř (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Tomáš Cacek; hráči v poli: Tomáš Kasper, Jakub Horský, Jan Horský, Ondřej Vyskočil, Marek Žaloudek
00:00
Line-up domácích PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Lukáš Doležal; hráči v poli: Adam Ampapa, Petr Pojer, Milan Picmaus, David Taflíř, Pavel Konvalina