3:0
3:0
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - BLACK ANGELS 7:0
11. Filip Folauf, 25. Vojtěch Šimáček, 30. Ondřej Valenta, 36. Erik Papež, 48. Jiří Kratina, 55. Vojtěch Bílek, 59. Erik Papež; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 20 - Tomáš Ernée 20; po třetinách: 1:0, 3:0, 3:0;
60:00
Počet střel třetí třetiny: 12:9
60:00
Komentář trenéra hostů: Bez gólů asi nejde vyhrát a pomýšlet na body. Pokud nepochopíme podstatu týmového pojetí hry, tak budeme tam, kde jsme. Děkujeme za zápas super výkon gólmana domácích.
60:00
Hráčem utkání je brankář domácích #94 Jakub Zavřel. Během zápasu předváděl neuvěřitelné zákroky a odchází s čistým kontem.
60:00
Nejlepším hráčem hostů je brankář #90 Tomáš Ernée.
60:00
Komentář trenéra domácích: pomalejší rozjezd, nicméně výkon šel postupně nahoru. solidně do obrany, chyby vyřešil výborný gólman. do útoku jsme mohli být lepší. děkujeme soupeři za férový zápas. děkujeme divákům.
60:00
59:55
Hosté tlačili znovu s brankářem v bráně, gól znovu nepadl.
59:00
Běží poslední minuta zápasu.
58:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Erik Papež bez asistence (7:0).
58:01
Hosté měli spoustu šancí, gól se jím nedaří dát.
56:39
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
54:50
Chvíli po timeoutu hosté odvolali brankáře.
54:21
Timeout BLACK ANGELS
54:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Filip Folauf (6:0).
54:21
Ze zmatku před brankářem hostů vyústil další gól.
51:27
V půli třetí třetiny o gólové šance není nouze, obě strany si je pilně vytváří a trenéři se překřikují v radách svým svěřencům.
47:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Filip Folauf (5:0).
47:06
Domácí zápas ovládají díky skvělému brankáři a větším štěstí při zakončování.
45:06
Hosté dál tlačí, jejich gól je na spadnutí.
42:41
Ten to zavřel! Brankář domácích #94 Jakub Zavřel předvedl již několikátý skvělý zákrok.
40:01
Hosté mají vysokou ztrátu, jejich výkony by si nějaký gól rozhodně zasloužily.
40:00
40:00
Počet střel druhé třetiny: 8:4
40:00
37:19
V rohu soupeřovi poloviny se srazili dva hráči Bohemians, naštěstí pro všechny bez následků.
35:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Erik Papež, asistoval Dominik Šimáně (4:0).
35:18
Nebráněný #92 Erik Papež překonává brankáře, #99 Dominik Šimáně si připisuje druhou asistenci v zápase.
34:51
Od velkého brankoviště soupeře budou rozehrávat hosté.
34:00
Hra teď jakoby zamrzla na polovině hřiště, domácí na balonu se nikam nehrnuli.
31:30
Zápas sleduje 62 diváků, děkujeme za podporu.
29:09
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Ondřej Valenta, asistoval Dominik Šimáně (3:0).
29:09
#90 Ondřej Valenta si nachystal střelu a obrana se k němu nestihla stáhnout.
24:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Šimáček bez asistence (2:0).
24:34
Skvělým průnikem se blýskl #11 Vojtěch Šimáček, který unikl obránci a obstřelil brankáře.
24:21
I druhá třetina jede v plném proudu. Ostré souboje dál přerušují zápas.
23:19
Brankář hostů byl zasažen do ruky a krvácí na palci. Byl nutné hru přerušit pro jeho ošetření.
22:05
Hosté se dokázali ubránit i druhému oslabení.
21:50
Většinu přesilovky za oba týmy zůstali v poli první formace.
20:01
Nástup týmu hostů trval příliš dlouho, rozhodčí ho musel posoudit jako zdržování hry.
20:00
Vyloučen hráč Jan Michálek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Počet střel první třetiny: 7:7
20:00
19:59
Angels odchází do šaten s jednogólovou ztrátou, to se ale může ještě změnit.
18:20
Domácí si po chybě v rozehrávce pořádně zatopili v okolí brány, hosté se k míči nedostali.
16:34
Střet tří hráčů nebyl označen za faul, přitom dva z nich skončili na zemi.
12:37
Hosté si nyní marně radovali z gólu, rozhodčí gól neuznal po předchozích zákrocích na obránce Bohemians.
10:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Michal Vojtíšek (1:0).
10:33
#23 Filip Folauf otevírá skóre; dostal prostor a v klidu vystřelil na vzdálenější šibenici.
08:15
Hosté zvládli oslabení a znovu v pěti nebezpečně napadají branku domácích.
07:32
Odkrytá brána hostů nebyla míčkem navštívena, stav se tedy nezměnil.
05:47
Vyloučen hráč Michal Derevlanyj družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
05:47
První přesilovka zápasu patří domácím, únik byl zastaven nedovoleným způsobem.
04:20
Hráči jdou hodně do těla, několikrát se musela hra přerušit.
00:44
Úvod zápasu je hodně do těla a hodně rychlí. Určitě se nebude jednat o klidný zápas.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Ernée; hráči v poli: Thomas Heřmanský, Marek Čejka, Jan Muller, Tomáš Čáslava, Michal Derevlanyj
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Filip Folauf, Jan Malič, Michal Vojtíšek, Jiří Kratina, Vojtěch Bílek