3:1
3:0
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Ústí 6:1
26. Filip Folauf, 38. Michal Vojtíšek, 38. Jan Malič, 49. Michal Vojtíšek, 51. Jiří Kratina, 59. Jan Malič - 22. Jiří Dolejší; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:2 + Jakub Fuchsig 5; využití: 3:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Linhart 15 - Jan Štěpánek 14; po třetinách: 0:0, 3:1, 3:0;
60:00
Je tu konec a štěstí v první třetině a přesnost střelby v následujících třetinách způsobila jasné vítězství domácích.
60:00
Počet střel třetí třetiny: 8:4
60:00
Hráčem utkání je brankář domácích #1 Jan Linhart, který za sebe pustil jen jeden gól.
60:00
Nejlepším hráčem hostů je #39 Jiří Dolejší, autor jediného gólu Ústí.
60:00
Komentář trenéra hostů: Od nás povedená první třetina, ve které jsme bohužel svůj tlak nedokázali přetavit v góly. Od druhé třetiny zápas raději nebudu hodnotit, protože to nesmíme... Krásné svátky...
60:00
komentář trenéra domácích: v první třetině jsme nebyli v tempu, nehráli jsme dobře. od druhé třetiny velmi dobře do obrany a trefovali jsme góly i tyčky. za vítězství jsme rádi. máme za sebou výsledkově velmi povedený předvánoční víkend s pouze jedním inkasovaným gólem, to je super. dopředu můžeme být ještě lepší, odvážnější. děkujeme soupeři za zápas, děkujeme divákům a krásné svátky...
60:00
To je od nás vše, přejeme hezké svátky a šťastný Nový rok.
60:00
59:00
Běží poslední minuta zápasu.
58:58
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Jiří Kratina (6:1).
58:58
Na konec zápasu si domácí vytváří pětigólový náskok.
58:21
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
58:21
Poslední minuty zápasu už jsou plné ostrých soubojů.
57:40
Naopak hosté už hodně bojují z frustrací.
56:05
Ve třetí třetině jsou to domácí, kdo je na hřišti dominantní. Snadněji brání a čtyřgólový náskok jim ulehčuje rozehrávky, útoky jsou jistější.
54:05
Napětí na hřišti i na střídačce hostů je velmi znát.
50:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Michal Vojtíšek (5:1).
50:27
Čtveřice obránců byla příliš rozstoupená a #74 Jiří Kratina měl čas se s míčkem otočit a zakončit.
49:16
Vyloučen hráč Vojtěch Kunc družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
49:16
Lavička hostů nespokojeně hodnotí názory rozhodčích při dalším vyloučení.
48:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Jan Linhart (4:1).
47:52
Ústí nedostává šance vystřelit, přihrávky si hráči domácích hlídají.
44:50
Sotva vyběhl z trestné lavice #23 Filip Folauf dostal míč a vystřelil, síť se zavlnila po zásahu z vnější strany.
43:13
Bohemians si přesilovku hlídá, dokonce se dostala na polovinu soupeře.
42:41
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
42:41
Vyloučený se ještě obhajoval, ale nic platné mu to nebylo.
41:12
Třetí třetina začíná ve vyšším tempu než předchozí dvě.
40:00
40:00
Počet střel druhé třetí: 8:2
40:00
37:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Folauf (3:1).
37:33
Následuje ještě jeden rychlí gól.
37:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Jan Malič (2:1).
37:22
Konečně se domácím povedlo prolomit obranu hostů a dostávají se do vedení.
36:25
I druhé oslabení, byť delší než to první, hostům vychází.
33:51
Vyloučen hráč Jakub Fuchsig družstva Florbal Ústí na 5 minut za sekání.
33:51
Hráč domácích odchází na lavičku s rukou na zraněné tváři.
33:05
Nebezpečná situace před brankou domácích nekončí v síti.
32:00
Zápas sleduje 25 diváků, děkujeme za podporu.
29:15
I přes dobré šance domácích si hosté oslabení uhlídali a skóre tak zůstává vyrovnané.
27:03
Vyloučen hráč Pavel Vlček družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
27:03
Únik obránce domácích byl zastaven hrubým seknutím do holeně.
25:39
Brankář hostů ještě zahraňoval míč po odražení na brankové čáře, v rukou skončil až za čarou.
25:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jiří Kratina (1:1).
22:30
Dál se zápas odehrává hlavně na polovině domácích.
21:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Dolejší, asistoval Jan Peška (0:1).
21:15
A je to tady první gól zápasu.
20:00
20:00
Počet střel první třetiny: 4:9
20:00
V první třetině jsme se gólu nedočkali, snad akce neskončí jen na konstrukci branek.
20:00
18:00
Gólově chudá je první třetina.
16:10
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil Dan Semerád.
16:10
Podruhé zazvonilo břevno domácích, tentokrát při trestném střílení.
13:31
Domácí se začínají vyrovnávat soupeři a lépe teď brání a lépe vedou útoky.
10:27
Nadále hosté ovládají hřiště, domácí mají problém udržet míč při přechodu přes polovinu.
08:10
Ústí dominuje v poli, Bohemians se nedostává k míči a musí urputně bránit.
05:40
Až nyní se domácí dostali k zakončení.
03:36
Hosté nenechávají moc prostoru domácím, kteří se nemůžou dostat k míči.
00:36
V úvodu zápasu jsou na míči hlavně hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Miroslav Fořt, Pavel Vítek, Jan Sattler, Dominik Beneš, Vladimír Trčka
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jan Linhart; hráči v poli: Filip Folauf, Jan Malič, Michal Vojtíšek, Jiří Kratina, Vojtěch Bílek