1:2
1:4
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 1.MVIL Ostrava 3:9
8. Tomáš Pěchuvka, 13. Jan Kostka, 35. Jakub Gistinger - 5. Milan Sirý, 11. Tomáš Elbl, 11. Velen Hlavatý, 13. Tomáš Elbl, 21. Velen Hlavatý, 26. Tomáš Elbl, 31. Lukáš Uherek, 35. Tomáš Elbl, 36. Velen Hlavatý; rozhodčí: Milan Ganišin - Ondřej Keberle; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Matyaš Němeček ? - Filip Puzoň ?, Adam Procházka ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:4;
36:00
35:22
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Velen Hlavatý, asistoval Tomáš Elbl (3:9).
34:53
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Gistinger, asistoval Jan Kostka (3:8).
34:35
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Elbl, asistoval Lukáš Uherek (2:8).
30:41
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Lukáš Uherek, asistoval Tomáš Elbl (2:7).
26:09
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Procházka družstva 1.MVIL Ostrava
25:40
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Elbl, asistoval Matyáš Vašňovský (2:6).
25:35
Vyloučen hráč Ladislav Zdržava družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:33
Vyloučen hráč Jan Hinčica družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
22:58
Vyloučen hráč Jan Kafna družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:59
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Velen Hlavatý bez asistence (2:5).
19:18
Vyloučen hráč Patrik Hudeček družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
13:17
Trestné střílení družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek neproměnil Lukáš Pavlas.
12:44
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Kostka, asistoval Michal Závodný (2:4).
12:15
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Elbl, asistoval Jan Hinčica (1:4).
12:00
12:00
10:54
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Velen Hlavatý, asistoval Jan Kafna (1:3).
10:36
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Elbl, asistoval Velen Hlavatý (1:2).
07:13
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Pěchuvka, asistoval Jan Kostka (1:1).
04:49
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Milan Sirý, asistoval David Pisko (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Ganišin a Ondřej Keberle.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava: brankář: Filip Puzoň; hráči v poli: Jan Kafna, Lukáš Uherek, Tomáš Elbl, David Pisko, Tomáš Tonka