1:1
1:0
- : -

Florbal Ústí - Kanonýři Kladno modří 3:2
7. Jan Dobosz, 19. Vladimír Trčka, 32. Adam Závěrka - 11. Matěj Zíka, 20. Matěj Čika; rozhodčí: Jan Vacín - Erich Kellermann; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Vojtěch Pražák 14 - Libor Domkař 16; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:0;
45:00
Střely na branku ve 3. třetině: Ústí - 6, Kladno - 5
45:00
Komentář trenéra Ústí: Po ranním ospalém utkání s Litvínovem zápas ve vyšším tempu. Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme byli o gól šťastnější. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Komentáře trenéra Kladno: Čekal jsem utkání ve vyšším tempu. V první polovině zápasu se nám lépe dařilo tvořit hru. Bohužel jsme znovu dojeli na koncovku a v závěru jsme si v přesilovce a hře v 6 nedokázali vytvořit šanci.
45:00
43:30
Timeout Kanonýři Kladno modří
42:40
Vyloučen hráč Daniel Šebela družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za sekání.
38:55
Vyloučen hráč Matyáš Gary Novák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
31:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Závěrka, asistoval Martin Horn (3:2).
30:00
30:00
Střely na branku ve 2. třetině: Ústí - 6, Kladno - 5
30:00
19:48
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matěj Čika bez asistence (2:2).
18:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Jakub Fuchsig (2:1).
18:43
Vyloučen hráč Matěj Zíka družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely na branku v 1. třetině: Ustí - 9, Kladno - 7
15:00
10:18
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matěj Zíka, asistoval Matyáš Bachmaier (1:1).
09:05
Vyloučen hráč Šimon Secký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:00
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dobosz, asistoval Vojtěch Kunc (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vacín a Erich Kellermann.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno modří: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Filip Molhanec, Jakub Svoboda, Matyáš Bachmaier, Hugo Hübner, Matěj Zíka
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Vojtěch Pražák; hráči v poli: Filip Šedivý, Jakub Fuchsig, Jan Sattler, Šimon Secký, Vladimír Trčka