4:1
1:2
- : -

Kanonýři Kladno modří - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 6:5
8. Matyáš Bachmaier, 19. Hugo Hübner, 24. Jan Trkovský, 25. Matouš Mlejnek, 29. Ferdinand Tomášek, 45. Filip Molhanec - 4. Martin Škorpa, 7. František Vrňata, 17. David Moudrý, 32. Jakub Kýr, 39. Michal Záboj; rozhodčí: Tomáš Novák - Erich Kellermann; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 24 - Samuel Stündl 20; po třetinách: 1:2, 4:1, 1:2;
45:00
Komentář trenéra Kladna (p. Jan Buk): Trvalo nám delší dobu, než jsme se dostali do tempa. Druhá třetina se nám vydařila herně i gólově. Ve třetí třetině se v naší hře znovu objevily chyba a přestali jsme být nebezpeční.
45:00
Komentář trenéra Start98 (p. Filip Řehulka):
45:00
Střely na branku ve 2. třetině: Kladno - 9, Start98 - 11
44:25
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Filip Molhanec bez asistence (6:5).
43:33
Timeout Kanonýři Kladno modří
38:26
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Záboj, asistoval Filip Gabriel (5:5).
31:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jakub Kýr, asistoval František Vrňata (5:4).
30:00
30:00
Střely na branku ve 2. třetině: Kladno - 11, Start98 - 8
30:00
28:22
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Ferdinand Tomášek, asistoval Jan Trkovský (5:3).
24:48
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matouš Mlejnek, asistoval Jakub Svoboda (4:3).
23:46
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Jan Trkovský, asistoval Ferdinand Tomášek (3:3).
18:58
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Hugo Hübner, asistoval Jakub Svoboda (2:3).
16:57
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Moudrý, asistoval František Vrňata (1:3).
15:00
15:00
Střely na branku v 1. třetině: Kladno - 6, Start98 - 10
15:00
07:01
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matyáš Bachmaier bez asistence (1:2).
06:43
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Filip Gabriel (0:2).
03:09
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Škorpa, asistoval Adam Rychlý (0:1).
02:24
Vyloučen hráč Martin Šolaja družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Novák a Erich Kellermann.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno modří: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Filip Molhanec, Jakub Svoboda, Hugo Hübner, Matěj Zíka, Matyáš Bachmaier