2:1
2:6
- : -

FBC TJ TATRAN LITOVEL - Orel Jednota Troubelice 6:12
10. Milan Přidal, 12. Filip Liška, 16. Karel Mikulka, 18. Karel Mikulka, 28. Jakub Zavadil, 35. Jakub Zavadil - 7. Patrik Kasal, 8. Marek Rotrekl, 8. Lukáš Zapletal, 9. Patrik Kasal, 11. Patrik Kasal, 25. Marek Rotrekl, 28. Patrik Kasal, 29. Jiří Seyfried, 30. Petr Dorušák, 32. Marek Rotrekl, 33. Dušan Krejčí, 36. Marek Rotrekl; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 3:2; využití: 1:3; zásahy brankářů: Jiří Skála ?, Ondřej Vařeka ? - Martin Spáčil ?; po třetinách: 2:5, 2:1, 2:6;
39:00
35:00
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Jiří Seyfried (6:12).
34:47
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Jakub Zavadil, asistoval Karel Mikulka (6:11).
32:51
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Dušan Krejčí, asistoval Lukáš Zapletal (5:11).
32:48
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Vařeka družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL
32:23
Vyloučen hráč Jakub Zavadil družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za sekání.
31:56
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Patrik Kasal (5:10).
30:43
Vyloučen hráč Jaroslav Nevrlý družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za sekání.
29:23
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Petr Dorušák, asistoval Dušan Krejčí (5:9).
28:28
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Seyfried, asistoval Marek Rotrekl (5:8).
27:59
27:48
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Patrik Kasal, asistoval Marek Rotrekl (4:7).
26:00
26:00
24:12
17:55
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Karel Mikulka, asistoval Jakub Zavadil (4:5).
15:27
15:24
Vyloučen hráč Ondřej Kukula družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za blokování hokejky.
13:00
13:00
12:35
Vyloučen hráč Dušan Krejčí družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za sekání.
11:20
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Filip Liška, asistoval Jaroslav Nevrlý (2:5).
10:41
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Patrik Kasal, asistoval Lukáš Zapletal (1:5).
09:26
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Milan Přidal, asistoval Jakub Letocha (1:4).
08:32
07:45
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Lukáš Zapletal, asistoval Dušan Krejčí (0:3).
07:15
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Dušan Krejčí (0:2).
06:19
05:52
Vyloučen hráč Karel Mikulka družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Jednota Troubelice: brankář: Martin Spáčil; hráči v poli: Martin Král, Dušan Krejčí, Ondřej Kukula, Jiří Seyfried, Marek Rotrekl