- : -
Lotyšsko W
Česko W

Lotyšsko W - Česko W 2:14
43. Anna Ankudinova, 59. Paula Matisone - 3. Eliška Krupnová, 4. Adéla Bočanová, 6. Tereza Urbánková, 8. Eliška Krupnová, 15. Natálie Martináková, 40. Nela Kapcová, 40. Denisa Ratajová, 44. Denisa Ratajová, 44. Tereza Hanzlíková, 46. Kamila Paloncyová, 51. Martina Řepková, 57. Nela Jiráková, 60. Denisa Ratajová, 60. Martina Řepková; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 1371; zásahy brankářů: Lauma Visnevska 23, Kristine Kirilova 11 - Jana Christianová 17; po třetinách: 0:5, 0:2, 2:7;
60:00
Střely po 3. třetině: LAT 4; CZE 18; Střely celkem: LAT 19; CZE 48;
60:00
59:44
Branku družstva Česko W vstřelil Martina Řepková, asistoval Ivana Šupáková (2:14).
59:12
Branku družstva Česko W vstřelil Denisa Ratajová, asistoval Eliška Krupnová (2:13).
58:11
Branku družstva Lotyšsko W vstřelil Paula Matisone bez asistence (2:12).
56:42
Branku družstva Česko W vstřelil Nela Jiráková, asistoval Denisa Ratajová (1:12).
55:53
Vyloučen hráč Eliza Elizabete Berzina družstva Lotyšsko W na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:58
Branku družstva Česko W vstřelil Martina Řepková, asistoval Adéla Bočanová (1:11).
45:28
Branku družstva Česko W vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Martina Řepková (1:10).
43:51
Branku družstva Česko W vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Natálie Martináková (1:9).
43:23
Trestné střílení družstva Lotyšsko W neproměnil Evelina Garbare.
43:01
Branku družstva Česko W vstřelil Denisa Ratajová, asistoval Tereza Urbánková (1:8).
42:38
Branku družstva Lotyšsko W vstřelil Anna Ankudinova, asistoval Liga Vancane (1:7).
39:56
Branku družstva Česko W vstřelil Denisa Ratajová, asistoval Nela Jiráková (0:7).
39:23
Branku družstva Česko W vstřelil Nela Kapcová, asistoval Tereza Hanzlíková (0:6).
23:28
Vyloučen hráč Eliza Elizabete Berzina družstva Lotyšsko W na 2 minuty za držení.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: LAT 11; CZE 12;
20:00
14:15
Branku družstva Česko W vstřelil Natálie Martináková, asistoval Tereza Hanzlíková (0:5).
07:54
Branku družstva Česko W vstřelil Eliška Krupnová, asistoval Tereza Urbánková (0:4).
05:09
Branku družstva Česko W vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Denisa Ratajová (0:3).
03:26
Branku družstva Česko W vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Magdaléna Plášková (0:2).
02:53
Branku družstva Česko W vstřelil Eliška Krupnová, asistoval Denisa Ratajová (0:1).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko W: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Nela Jiráková, Vendula Beránková, Eliška Krupnová, Denisa Ratajová, Tereza Urbánková
00:00
Line-up domácích Lotyšsko W: brankář: Lauma Visnevska; hráči v poli: Inga Ametere, Laura Gaugere, Simona Grapena, Samanta Berzina, Julija Rozite