- : -
Česko W
Slovensko W

Česko W - Slovensko W 19:3
4. Nela Kapcová, 7. Vendula Beránková, 9. Denisa Ratajová, 12. Nela Kapcová, 13. Michaela Mlejnková, 15. Michaela Mlejnková, 17. Martina Řepková, 18. Michaela Mlejnková, 23. Tereza Urbánková, 26. Tereza Urbánková, 30. Nela Kapcová, 30. Magdaléna Plášková, 39. Michaela Mlejnková, 48. Ivana Šupáková, 52. Denisa Ratajová, 56. Eliška Krupnová, 57. Michaela Mlejnková, 58. Magdaléna Plášková, 60. Tereza Urbánková - 24. Alžbeta Ďuríková, 29. Kristína Hudáková, 30. Paulína Hudáková; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 512; zásahy brankářů: Nikola Příleská 12 - Karolína Krištofová 11, Jana Dupčáková 17; po třetinách: 8:0, 5:3, 6:0;
60:00
Střely po 3. třetině: CZE 14; SVK 3; Střely celkem: CZE 47; SVK 15;
60:00
59:11
Branku družstva Česko W vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Denisa Ratajová (19:3).
57:45
Branku družstva Česko W vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Michaela Kubečková (18:3).
56:48
Timeout Slovensko W
56:48
Branku družstva Česko W vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Natálie Martináková (17:3).
55:01
Branku družstva Česko W vstřelil Eliška Krupnová, asistoval Denisa Ratajová (16:3).
51:28
Branku družstva Česko W vstřelil Denisa Ratajová, asistoval Eliška Krupnová (15:3).
47:12
Branku družstva Česko W vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Martina Řepková (14:3).
46:30
Vyloučen hráč Denisa Ratajová družstva Česko W na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: CZE 14; SVK 10;
40:00
38:38
Branku družstva Česko W vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Hana Koníčková (13:3).
29:43
Branku družstva Česko W vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Adéla Bočanová (12:3).
29:29
Branku družstva Slovensko W vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Michaela Šponiarová (11:3).
29:12
Branku družstva Česko W vstřelil Nela Kapcová, asistoval Natálie Martináková (11:2).
28:20
Branku družstva Slovensko W vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Andrea Šidlová (10:2).
25:29
23:53
Branku družstva Slovensko W vstřelil Alžbeta Ďuríková bez asistence (9:1).
16:19
Branku družstva Česko W vstřelil Martina Řepková, asistoval Adéla Bočanová (7:0).
14:29
12:32
11:41
Branku družstva Česko W vstřelil Nela Kapcová, asistoval Denisa Ratajová (4:0).
08:59
Branku družstva Česko W vstřelil Denisa Ratajová z trestného střílení (3:0).
08:59
Vyloučen hráč Karolína Krištofová družstva Slovensko W na 2 minuty za nesportovní chování.
07:54
Vyloučen hráč Natálie Martináková družstva Česko W na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:18
Branku družstva Česko W vstřelil Vendula Beránková, asistoval Eliška Krupnová (2:0).
03:40
00:00
00:00
Line-up hostů Slovensko W: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Michaela Šponiarová, Paulína Hudáková, Katarína Klapitová, Alžbeta Ďuríková, Denisa Ferenčíková
00:00
Line-up domácích Česko W: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Nela Jiráková, Vendula Beránková, Eliška Krupnová, Denisa Ratajová, Tereza Urbánková