0:1
2:0
0:1

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa 3:4p
7. Lukáš Petřík, 42. Lukáš Kvapil, 54. Petr Koláčný - 14. Jan Spilka, 16. Daniel Štěrba, 27. Petr Novotný, 62. Jaromír Ekl; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 272; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 15 - Jan Dvořák 23; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:0, 0:1;
61:15
61:15
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Radek Krajcigr (3:4).
61:15
Střely v prodloužení 0:1. Celkově 26:19.
61:15
Komentář trenérky hostí, paní Lenky Bartošové "První dvě třetiny jsme hráli trpělivou hru, hlavně v rozehrávce, ale ve třetí třetině soupeř zapl, začal nás hodně pressovat, bohužel tam byly dvě chyby, kterými soupeř vyrovnal, ale naštěstí dva důležité body vezeme domů"
61:15
Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila 1/2 "Do dnešního zápasu jsme nenastoupili dobře a spíš jsme nechali hrát soupeře co chtěl. Dostali jsme se do vedení a opět jsme zůstali spokojení a měli v hlavě, že jsme vítězi."
61:15
Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila 2/2 "Lípa otočila a my těžce dotahovali. Rozhodují individuální chyby a v tom se musíme hodně zlepšit. Děkujeme věrným fanouškům za důvěru a soupeři přejeme šťastnou cestu domů."
60:01
Vyloučen hráč Lukáš Kvapil družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
60:00
60:00
Střely ve třetí 13:8
60:00
59:59
Prodloužení začne další přesilovkou Lípy.
59:29
Výborně Michajlovič proti Novákovi.
57:39
Vyloučen hráč Matěj Kostka družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:55
Hrabal v šanci přestřelil.
56:28
Michajlovič teď předvedl důležitý zákrok.
54:46
Šelmy teď dostaly křídla a tlačí na vedoucí gól.
53:51
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Koláčný, asistoval Lukáš Petřík (3:3).
53:51
Šťastný gól a je vyrovnáno!
50:54
Hrabal ani Kvapil teď nějak záhadně nedokázali dorazit míček za Dvořáka.
49:01
Slaný se udržel na míčku, ale jeho nabídku Ekl nedokázal zužitkovat.
47:30
Hra je teď oboustranně rychlá a ostrá.
46:54
Kostka krásně kličkoval, ale nakonec nedokázal dát tu rozhodující náhru na volného protihráče.
45:18
Koláčný v situaci dva na jednoho střílel, Dvořák vyrazil.
44:27
Na vteřinu úplně osamocený Vykopal nedokázal zakončit.
42:42
Spilka mohl dávat kuriózní gól, když mu to sjelo, čímž dostal Michajloviče mimo pozici, ale dorážet následně nedokázal přesně.
42:06
Hrabal ve stoprocentní šanci nedokázal srovnat stav.
41:29
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Ladislav Gál (2:3).
41:29
Kvapil však přece jen nakonec udělal radost domácím fans.
41:20
Krajcigr na místě proti pokusu Pešata.
40:59
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve druhé 7:2 pro domácí.
40:00
39:59
Gál skóroval, ten však padl už vteřinu po siréně.
39:42
Kvapilova rána zblízka nad.
38:58
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
38:58
Druhá přesilovka pro Pantery.
38:33
Gálův pas na Pešata byl trochu moc dlouhý.
37:17
Hrabal po dlouhé době zaměstnal Dvořáka a to hned dvakrát, skóre se nemění.
35:48
Ve velké šanci zničehonic Džierza, ale minul.
35:09
Koláčný byl nakonec tím, který se dostal ke střelbě, Lípa dnes ale úspěšně blokuje.
32:49
Zatím však šelmy nic nevymyslely.
31:50
Vyloučen hráč Tomáš Kadlec družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
31:50
Panteři si konečně zahrají první přesilovku.
29:10
Lípa už asi minutu drží míček bez snahy o cokoliv.
27:04
Zimmer v šanci minul.
26:45
Freestylové zakončení Novotného a je to už o dva góly.
26:44
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Petr Novotný z trestného střílení (1:3).
22:08
Koláčný pálil nad.
20:55
Domácí nasazují ve druhé periodě zvýšené tempo.
20:00
20:00
Střely 6:8 pro hosty.
20:00
19:30
Džierza nebezpečně střílel, Lípa je poslední minuty lepším týmem.
18:11
Štěrba ve velké šanci, ale Michajlovič se blýskl zákrokem.
16:05
Rychlá rozehra na Hrabala, který netrefil.
15:28
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Radek Krajcigr (1:2).
15:28
První střelu Michajlovič vyrážel, na druhou za chvíli už nestačil.
15:03
Kostka se procpal ke střele, která neprošla.
13:09
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jan Spilka, asistoval Jakub Karel (1:1).
13:09
Jako blesk z čistého nebe Lípa srovnává.
11:54
Jurčík si poradil s nahrávkou ala fotbalový centr.
06:48
Červenka prokázal rychlost, když málem dokázal za Dvořáka dorazit vlastní střelu.
06:23
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Martin Szweda (1:0).
06:23
Petřík ukázal, že ještě zdaleka nepatří do starého železa a nádherným gólem posílá domácí do vedení.
04:50
Novák se pokoušel důrazně dorážet, v důsledku čehož pak na sebe něco pořvávali s Nagym.
03:55
Petřík se prodral ke střele, obrana Lípy dokázala blokovat.
03:25
;Pešat hrál vysokou.
01:14
Jurčíkova střela zblokována.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Petr Novotný, Jakub Jirsa, Jaromír Ekl
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Lukáš Kvapil, Denis Zimmer, Lukáš Pešat, Filip Hrabal
00:00
Vítám všechny u prvního domácího zápasu Otrokovic v roce 2020, soupeřem je dnes Česká Lípa.