0:5
2:3
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Technology Florbal MB 2:11
51. František Vykopal, 53. František Vykopal - 2. Martin Tokoš, 7. Milan Tomašík, 14. Martin Tokoš, 28. Tomáš Chroust, 35. Daniel Šebek, 36. Daniel Šebek, 38. Jan Natov, 40. Aleš Höffer, 42. Daniel Šebek, 44. Martin Tokoš, 55. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 486; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 13, Kevin Majrich 5 - Lukáš Bauer 16; po třetinách: 0:3, 0:5, 2:3;
60:00
Střely ve třetí 7:8, celkově 18:29.
60:00
Komentář trenéra hostí, Petra Novotného "Myslím, že jsme dnes měli výbornou agresivitu, jak s balonem, tak bez, soupeři jsme toho v zápase moc nedovolili. Z výkonu mám dobrý pocit, dnes bych chtěl zejména poděkovat výborným rozhodčím a určitě i skvělým divákům a soupeři"
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila "Boleslav předvedla výkon prvního týmu tabulky, nevypustila žádný souboj, za jakéhokoliv stavu hrála pořád dopředu a do branky. Musíme zlepšit naši agresivitu a chtít víc získávat balon a využívat těch mála šancí, co jsme měli. Teď se budeme soustředit na pondělí, děkujeme výborným divákům a soupeři."
60:00
59:59
Bolka si odváží vysokou výhru.
58:43
Timeout Technology Florbal MB
58:43
Vyloučen hráč Jakub Haša družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
58:43
Vyloučení domácích.
54:24
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Tadeáš Chroust (2:11).
54:24
Nádherná akce a je to 2:11.
52:28
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Ladislav Gál (2:10).
52:28
Nádherná akce domácích.
50:30
Tohle je pro dnešní zápas docela shrnující, Szweda zůstal sám před Bauerem, ale vysoko přestřelil.
50:00
50:00
Vykopal nekompromisně proměňuje přesilovku.
49:10
Vyloučen hráč Jan Natov družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
48:47
Dnes 486 diváků, pěkná návštěva takhle při pátku.
47:32
Tokošova rychlost pomohla Boleslavi založit další útok.
45:55
Šelmy si to dnes komplikují už tím, že si mají problém přesně nahrát, to se potom se soupeřem takového kalibru hraje těžko.
45:22
Bauerův zákrok proti Koláčnému.
43:51
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Jakub Gruber (0:10).
43:07
Tokoš netrefuje ideálně.
41:22
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Milan Tomašík (0:9).
41:22
Šebek kompletuje hattrick.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Kevin Majrich družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
40:00
40:00
Střely ve druhé 6:12 pro MB.
40:00
39:16
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Aleš Höffer, asistoval Tadeáš Chroust (0:8).
39:16
Tohle už je však další gól.
39:03
Neskutečná kvalita na straně hostí je vidět každou vteřinu, Komárek teď trefoval tyč.
37:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jakub Bína (0:7).
37:11
Hořící obrana Panthers.
36:39
Kvapilova pěkná rána, mířila trochu vysoko.
35:48
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Patrik Suchánek (0:6).
35:48
Šebek opět skóruje.
34:02
34:02
Šebek prokázal obratnost, když vzduchem backhandem trefil šibenici.
33:22
Petřík prošel do šance, Hrabal nedokázal dorazit.
32:20
Hoffer prošel středem, Michajlovič zůstal v postoji.
31:32
Vykopal tyč.
30:42
Hrabal agilní, teď měl další šanci, ale zakončení domácích dnes není přesné.
29:48
Strkanice v brankovišti, Panteři se nedokázali protlačit k prvnímu zásahu.
28:37
Hrabal ve velké šanci minul.
27:38
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Tadeáš Chroust (0:4).
27:38
Signalizovaná výhoda, po které ale hosté zvyšují náskok.
24:24
Velké šance, nejdřív Natov vychytán, na druhé straně to Petřík do prázdné dostal moc za sebe.
22:28
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
22:28
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
19:27
Natov se prokličkoval, střela po zemi šla vedle.
19:00
Vykopal se dobře udržel na míčku, ale nakonec z toho nic nebylo.
16:58
Petřík prošel až před Baueram, ale v rozhodující chvíli netrefil ideálně.
14:25
První formace Bolky nepůjčuje domácím balonek.
13:04
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Milan Tomašík (0:3).
13:04
0:3.
12:52
Gruberova rána protáhla Michajloviče.
06:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Patrik Suchánek (0:2).
06:27
Tomašíkova rána končí až v síťce.
06:02
Haša si vyšlápl na boleslavskou obranu a vynutil si faul.
04:55
Zimmer si nerozuměl s Pešatem, takže Bolka mohla pokračovat v útočení.
03:57
Zakonov střílel nebezpečně.
03:20
Pešat napravo volný, ale minul.
01:25
01:25
A je z toho úvodní gól, Tokoš zůstal úplně sám.
01:15
Bolka v úvodním tlaku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jakub Gruber, Jiří Curney, Jakub Bína, Jan Natov
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Denis Zimmer, František Vykopal, Lukáš Pešat, Jakub Haša
00:00
Zdravím všechny netradičně v pátek, do otrokovického "bazénu" dnes přijíždí těžká váha v podobě Mladé Boleslavi, tak snad si sem v konkurenci hokeje ve Zlíně najdou diváci také cestu a uvidíme pěkný zápas.