3:1
1:3
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS 5:7
13. Ladislav Gál, 32. Matěj Kostka, 32. Lukáš Pešat, 40. Vlastimil Červenka, 47. Vlastimil Červenka - 1. Jakub Boček, 6. Jakub Renčín, 8. Jakub Boček, 30. Jan Hněvkovský, 49. Radek Hanák, 53. Matěj Boček, 60. Radek Hanák; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 354; zásahy brankářů: Kevin Majrich 12 - Ondřej Matiášek 30; po třetinách: 1:3, 3:1, 1:3;
60:00
Střely ve třetí 9:10. 35:19 celkově.
60:00
Komentář trenéra hostí Petra Pajera: Přesně takovýto bojovný zápas jsme potřebovali před finálovou částí sezóny. i když to bylo drama a náš golman předvedl precizní výkon, tak si myslím, že 3 body bereme zaslouženě . Gratuluji soupeři k nádhernému florbalovému prostředí a moc díky i našim divákům, kteří za námi dorazili takhle daleko. AHU !
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Kvapila: Dnes opět špatný vstup do utkání. Velmi laciné vedení Black Angels. Moc se tlačíme do předu a děláme vzadu fatální chyby. I když se nám podařilo utkání otočit bohužel jsme nedokázali odskočit na větší rozdíl. Soupeř zahrál svou hru a podržel je výborný výkon golmana gratulujeme k vítězství. Děkujeme divákům za podporu.
60:00
59:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák, asistoval Tomáš Hanák (5:7).
57:17
Skvělé zákroky obou golmanů, Majrich nejspíš ani neví, jak teď udržel balonek před čárou, na druhé straně Matiášek skvěle proti Kostkovi i Gálovi.
56:47
Čas se krátí a útočit musí domácí..
55:14
Červenka už nejspíš mohl jít i do zakončení, ale volil ještě náhru.
53:37
Dobrý zákrok Majricha.
52:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Renčín (5:6).
52:10
Teď ovšem krásný gól Angels.
51:10
Vykopal se pěkně obtočil a svůj pokus posílal jen těsně vedle.
49:58
Pešat vysílal do úniku Gála, tomu přeskočil balon hůl.
48:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák, asistoval Vojtěch Novotný (5:5).
48:44
Stav je znovu vyrovnaný.
48:19
Trestné střílení družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE neproměnil Matěj Kostka.
48:19
Nájezd v podání Kostky.
47:59
Červenka chtěl další gól, obránce tentokrát na místě.
46:57
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Michal Nagy (5:4).
46:57
Červenka otáčí!
46:33
Boček trefuje boční konstrukce, takže balonek pro muže v bílém.
45:46
Vyloučen hráč Martin Szweda družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
45:46
Dlouhé písknutí číslo dvě...
45:02
Boček standardku neproměnil.
43:01
Šermovačka před bránou, ale BA se nakonec ubránili.
42:02
Odrazy dnes domácím nepřejou.
40:59
Vyloučen hráč Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení.
39:42
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Jakub Haša (4:4).
39:42
Červenka ve správné chvíli na správném místě.
39:12
Tentokrát se Matiášek zdál na Kostkův pokus z dálky nachystán.
37:45
Série drobnějších faulů na středu hřiště.
35:48
Haša hraje s obrovskou sebejistotou.
33:14
Angels málem využili pomalého střídání soupeře, Nagy byl ale pro blok včas na místě.
31:34
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Ladislav Gál (3:4).
31:34
A hned se dějí další věci! 3:4!
31:20
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka bez asistence (2:4).
31:20
Typický Matěj Kostka. Půlku zápasu o něm nevíte a pak zničehonic předvede tohle...
29:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Filip Neklan (1:4).
29:07
Přes obranu prošla náhra na krátko a Angels mají zpět třígólový náskok.
28:33
Majrich pravděpodobně nic neviděl, přesto míček udržel před čárou.
27:43
V šanci teď selhal Hanák.
25:58
Nebezpečnou ránu z dálku Matiášek kryje.
25:14
Pešat hledal do prázdné Gála, který to zřejmě nečekal a nedokázal pořádně zakončit.
24:35
Angels se už radovali ze čtvrtého gólu, ovšem Majrich očividně nějak míček před čárou udržel.
23:24
Matiášek zatím s jistotou sbírá balonky z dálky.
22:42
Nepříjemná série odrazů pro Majricha.
22:06
V obrovské šanci neúspěšný Gál.
20:00
20:00
Střely v první 10:3 potvrzují moje poslední slova.
20:00
19:56
Majrich si snad poprvé v zápase sáhl na balonek.
18:32
S dobrým obranným zákrokem tentokrát Zimmer.
16:53
Kostka vyběhl moc brzo a hosté byli v šanci, skvěle se ale do obrany vrátil Červenka.
14:35
Kostkovu střelu poté zadovkou dorážel Petřík, poslední minuty jsou šelmy lepším týmem.
14:01
Haša opět skvělý, po jeho zisku míčku šance domácích a na míčku hráči v bílém zůstávají.
12:59
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval Lukáš Pešat (1:3).
12:59
Zajímavá pasáž. Asi minutu si Panteři jen nahrávali a nemohli se dostat přes zahuštěný střed, pak zničehonic Pešat našel Gála a je sníženo.
11:16
Špatná kombinace a míček pro BA.
09:17
Šelmám zatím vázne rozehra.
07:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (0:3).