3:1
3:4
- : -

PANTHERS OTROKOVICE B - SK Snipers Slavičín 9:8
8. Adam Kresa, 11. Michal Kempa, 13. Tomáš Ťopek, 21. Pavol Moravík, 22. Michal Kempa, 26. Tomáš Ťopek, 33. Jiří Podhajský, 39. Michal Kempa, 39. Tomáš Ťopek - 5. Ondřej Boček, 7. Radim Čuč, 8. Radim Čuč, 30. Filip Papež, 40. Jaroslav Jordán, 41. Filip Papež, 44. Jan Zielina, 45. Jiří Šmíd; rozhodčí: Roman Janda - Jan Ponížil; vyloučení: 3:3; využití: 3:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Jaromír Malina ? - Michal Pavelka ?; po třetinách: 3:3, 3:1, 3:4;
45:00
44:57
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Jiří Šmíd, asistoval Ondřej Boček (9:8).
43:04
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Jan Zielina, asistoval Jakub Zvoníček (9:7).
40:47
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Filip Papež, asistoval Ondřej Boček (9:6).
39:37
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Jaroslav Jordán, asistoval Filip Papež (9:5).
38:50
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Tomáš Ťopek, asistoval Dominik Vyoral (9:4).
38:32
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Michal Kempa, asistoval Jiří Podhajský (8:4).
33:43
Vyloučen hráč Dominik Vyoral družstva PANTHERS OTROKOVICE B na 2 minuty za sekání.
32:18
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Jiří Podhajský, asistoval Dominik Vyoral (7:4).
31:42
Vyloučen hráč Jakub Zvoníček družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:07
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Filip Papež bez asistence (6:4).
28:35
Vyloučen hráč Tomáš Ťopek družstva PANTHERS OTROKOVICE B na 2 minuty za vysoká hokejka.
27:24
Vyloučen hráč Marek Gougela družstva PANTHERS OTROKOVICE B na 2 minuty za sekání.
25:30
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Tomáš Ťopek, asistoval Jan Ptáčník (6:3).
21:58
20:11
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Pavol Moravík, asistoval Tomáš Ťopek (4:3).
15:00
15:00
12:10
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Tomáš Ťopek, asistoval Jiří Podhajský (3:3).
10:30
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Michal Kempa, asistoval Marek Gougela (2:3).
08:54
Vyloučen hráč Radim Čuč družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za nesportovní chování.
08:54
Vyloučen hráč Radim Čuč družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za sekání.
07:13
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Radim Čuč bez asistence (1:3).
07:02
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Adam Kresa, asistoval Michal Kempa (1:2).
06:13
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Radim Čuč, asistoval Filip Papež (0:2).
04:18
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Ondřej Boček, asistoval Aleš Juráň (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Janda a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Snipers Slavičín: brankář: Michal Pavelka; hráči v poli: Jaroslav Jordán, Ondřej Boček, Radim Čuč, Ondřej Častulík, Aleš Juráň