2:4
1:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - TJ Čechie Zastávka 3:6
25. Tomáš Otépka, 26. Filip Konstant, 37. Jan Kvapil - 16. Josef Vavřín, 21. Libor Kouřil, 24. Josef Vavřín, 27. Josef Vavřín, 44. Pavel Ševčík, 45. Martin Holeček; rozhodčí: Pavel Rýznar - Adam Hollósy; vyloučení: 0 + Radovan Zelený 5:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matyáš Krupa ? - Martin Valihrach ?; po třetinách: 0:0, 2:4, 1:2;
45:00
44:37
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Martin Holeček, asistoval Martin Valihrach (3:6).
43:25
Timeout Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
43:25
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Pavel Ševčík bez asistence (3:5).
36:40
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Jan Kvapil, asistoval Patrik Pollak (3:4).
36:09
Vyloučen hráč Libor Kouřil družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
29:40
Vyloučen hráč Martin Holeček družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za sekání.
26:19
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Josef Vavřín, asistoval Tomáš Hájek (2:4).
25:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Filip Konstant, asistoval Tomáš Otépka (2:3).
24:15
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Tomáš Otépka, asistoval Jan Ponížil (1:3).
23:40
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Josef Vavřín, asistoval Pavel Matoušek (0:3).
20:29
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Libor Kouřil, asistoval Tomáš Hájek (0:2).
20:01
Vyloučen hráč Martin Holeček družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:42
Vyloučen hráč Radovan Zelený družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 5 minut za sekání.
15:34
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Josef Vavřín, asistoval Martin Holeček (0:1).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Čechie Zastávka:
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase GulliversB: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Radovan Zelený, Marek Kasal, Tomáš Otépka, Tomáš Večeřa, Martin Bazala