2:1
5:0
- : -

Florbal Ústí B - Florbal Teplice 12:5
5. Filip Kučaba, 8. Adam Nikolič, 17. Leoš Nergl, 19. Hynek Nikolič, 20. Matěj Žaloudek, 22. Jindřich Grosse, 26. Hynek Nikolič, 41. Leoš Nergl, 45. Jindřich Grosse, 47. Matěj Žaloudek, 57. Matěj Žaloudek, 60. Hynek Nikolič - 3. Lukáš Vyskočil, 4. Martin Schneider, 8. Martin Schneider, 8. Martin Severa, 40. Martin Pechatý; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Jan Hrstka 22 - Václav Hlavsa 19, Lukáš Topš 7; po třetinách: 5:4, 2:1, 5:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Martina Severy : Zajímavé utkání nahoru dolu. Soupeř kvalitnější ve finální fázi. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme dosáhli nebeské pozice a z obláčku jsme využili intenzivní přípravu z předloňského tréninku. Navíc si ke každému tréninku každý doma přidáváme. A ano, pálivé může být. Díky návratu žolíka jsme přetli šňůru porážek a jsme připraveni se znovu vrátit na špici.
59:31
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Martin Zoul (12:5).
56:32
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Filip Kučaba (11:5).
46:43
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval David Stummer (10:5).
44:58
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Topš družstva Florbal Teplice
44:10
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Hynek Nikolič (9:5).
42:27
Vyloučen hráč Adam Betka družstva Florbal Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
40:23
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Matěj Žaloudek (8:5).
40:00
40:00
39:58
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (7:5).
33:58
Vyloučen hráč Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
32:12
Vyloučen hráč Martin Pechatý družstva Florbal Teplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:29
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Filip Kučaba (7:4).
21:01
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Stanislav Polanský (6:4).
20:00
20:00
19:36
18:45
18:35
Vyloučen hráč Jakub Derka družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hra mezi nohama.
16:30
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Filip Kučaba (3:4).
07:58
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa bez asistence (2:4).
07:44
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Jan Koštoval (2:3).
07:17
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Adam Nikolič, asistoval Filip Kučaba (2:2).
04:20
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jiří Strnad (1:2).
03:35
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Lukáš Vyskočil (0:2).
02:35
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Vyskočil, asistoval Martin Severa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Martin Sedlmaier, Martin Pechatý, Tomáš Soukup, Michal Stejskal, Martin Severa