2:1
1:2
- : -

OLYMP FLORBAL - FBC JELENI UNHOŠŤ 7:5
3. Dominik Bláha, 7. Dominik Bláha, 10. Dominik Bláha, 12. Martin Peťovský, 16. Dominik Bláha, 22. Adam Valášek, 36. Dominik Bláha - 4. Jakub Kříž, 11. Kryštof Mirčevský, 24. František Šlik, 28. Kryštof Mirčevský, 31. František Šlik; rozhodčí: Jakub Kabourek - Daniel Fišer; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jiří Trojan ?, Lukáš Rašovský ? - Jan Materna ?; po třetinách: 4:2, 2:1, 1:2;
36:00
35:58
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Dominik Bláha, asistoval Adam Valášek (7:5).
35:55
Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL neproměnil Dominik Obermajer.
34:23
Timeout FBC JELENI UNHOŠŤ
34:06
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Rašovský družstva OLYMP FLORBAL
34:06
Brankář domácích Trojan si zranil ruku a vyžádal si ošetření, proto do brány nastupuje brankář s číslem 4 na dresu.
32:34
Timeout OLYMP FLORBAL
30:38
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil František Šlik, asistoval Jakub Kříž (6:5).
27:35
Hráč hostů s číslem 35 prostřeluje Trojana na přední tyč.
27:34
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Kryštof Mirčevský bez asistence (6:4).
24:00
24:00
23:02
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil František Šlik, asistoval Kryštof Mirčevský (6:3).
21:25
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Adam Valášek, asistoval Ondřej Hájek (6:2).
20:07
Dominik Bláha předvedl svoje fotbalové umění. Ze vzduchu si patičkou krásně zpracoval míček.
17:55
Trenér domácích naznačuje, aby jeho svěřenci hráli více vytaženě.
15:46
15:34
Další nebezpečná střela Černého z poloviny. Míček proletěl kousek nad břevnem.
14:15
Trojan si připisuje další zákrok po střele z mantinelu.
12:00
12:00
11:58
Martin Peťovský vystřelil na bránu hostů z poloviny a vymetl pavučiny v pravé šibenici.
11:57
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Martin Peťovský bez asistence (4:2).
11:00
Hráč hostů s číslem 10 vystřelil nebezpečně z poloviny, brankář domácích však neomylný.
10:26
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Kryštof Mirčevský, asistoval Sebastián Vlček (3:2).
09:19
Dominik Bláha trefuje prázdnou bránu a připisuje si tak hattrick.
09:18
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Dominik Bláha, asistoval Daniel Seidl (3:1).
06:45
Domácí střílí gol v přesilovce po krásné kombinaci.
06:44
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Dominik Bláha, asistoval Tomáš Plainer (2:1).
04:55
Vyloučen hráč Vojtěch Černý družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za bránění ve hře.
03:59
Jeleni Unhošť trestají velkou chybu v obraně domácích.
03:58
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Jakub Kříž, asistoval Sebastián Vlček (1:1).
02:07
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Dominik Bláha, asistoval Dominik Obermajer (1:0).