2:1
1:2
- : -

ACEMA Sparta Praha Blue - FBC Kralupy n/V 3:3
15. Tomáš Urych, 22. Jan Maroušek, 33. Miroslav Hnojský - 24. Daniel Toužimský, 25. Daniel Toužimský, 33. Patrik Daňhel; rozhodčí: Jakub Kabourek - Daniel Fišer; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Škaroupka ? - Vladimír Krejča ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:2;
36:00
34:39
Timeout FBC Kralupy n/V
34:39
Vyloučen hráč Daniel Toužimský družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za bránění ve hře.
32:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Miroslav Hnojský, asistoval Marc Ezzeddine (3:3).
32:34
Timeout ACEMA Sparta Praha Blue
32:34
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Patrik Daňhel, asistoval Samuel Kretzer (2:3).
26:09
Vyloučen hráč Adam Schmidt družstva ACEMA Sparta Praha Blue na 2 minuty za sekání.
25:15
Vyloučen hráč Jiří Jelínek družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za bránění ve hře.
24:10
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Daniel Toužimský, asistoval Patrik Alberovský (2:2).
24:00
24:00
23:56
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Daniel Toužimský, asistoval Samuel Kretzer (2:1).
21:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Jan Maroušek, asistoval Matěj Nykl (2:0).
14:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Tomáš Urych, asistoval Jakub Mokrý (1:0).
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kabourek a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha Blue: brankář: Filip Škaroupka; hráči v poli: Adam Schmidt, Jan Maroušek, Ondřej Bouška, Oliver Pavlík, Matěj Nykl