1:0
0:2
- : -

SK Florbal Benešov muži C - FBC Draci Říčany B 2:5
10. Martin Strnad, 20. Michal Bernas - 2. Ivo Roušar, 5. Martin Krutský, 9. Matěj Suda, 29. Martin Krutský, 34. Lukáš Recht; rozhodčí: Andrej Lipan - Martin Mašín; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Fortelný ? - Michal Dostál ?; po třetinách: 1:3, 1:0, 0:2;
36:00
33:34
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil Lukáš Recht bez asistence (2:5).
28:44
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil Martin Krutský, asistoval Lukáš Recht (2:4).
27:51
Vyloučen hráč Michal Hlaváček družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
19:30
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Michal Bernas, asistoval Karel Šmat (2:3).
12:00
12:00
09:47
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Martin Strnad, asistoval Vít Vrtiška (1:3).
08:36
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil Matěj Suda, asistoval Lukáš Recht (0:3).
05:03
Vyloučen hráč Radek Vichta družstva FBC Draci Říčany B na 2 minuty za bránění ve hře.
04:10
01:08
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil Ivo Roušar, asistoval Ondřej Stach (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Lipan a Martin Mašín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci Říčany B:
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov muži C: brankář: Jakub Fortelný; hráči v poli: Jan Walter, Michal Bernas, Michal Hlaváček, Filip Kratochvíl, Vojtěch Fortelný