0:0
1:0
- : -

FBC Charisma Pečky - SK Florbal Benešov muži C 2:1
3. Oldřich Pláteník, 31. Oldřich Pláteník - 9. Vladimír Suk; rozhodčí: Andrej Lipan - Martin Mašín; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Marcel Jirásek ? - Jakub Fortelný ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:0;
36:00
30:47
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Oldřich Pláteník, asistoval Jaroslav Josífek (2:1).
24:00
24:00
19:16
Vyloučen hráč Filip Kratochvíl družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
08:51
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Vladimír Suk, asistoval Vojtěch Fortelný (1:1).
02:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Lipan a Martin Mašín.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov muži C: brankář: Jakub Fortelný; hráči v poli: Jan Walter, Filip Kratochvíl, Vojtěch Fortelný, Michal Bernas, Michal Hlaváček