1:1
1:6
- : -

SOKOL CHODOV - ACEMA Sparta Praha C 4:10
3. Ondřej Himmer, 5. Zdeněk Novák, 19. Zdeněk Novák, 29. Jakub Žolčák - 1. Tadeáš Herzog, 4. Filip Musil, 6. Aleš Mazánek, 14. Kryštof Plicka, 25. Filip Musil, 25. Kryštof Plicka, 31. Jiří Weiss, 35. Kryštof Plicka, 35. Jakub Svoboda, 36. Jiří Krejča; rozhodčí: Jakub Kantor - Matěj Beneš; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Damián Turzák ? - Michal Ryšavý ?; po třetinách: 2:3, 1:1, 1:6;
36:00
35:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jiří Krejča, asistoval Tadeáš Herzog (4:10).
34:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jakub Svoboda, asistoval Tadeáš Herzog (4:9).
34:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Kryštof Plicka, asistoval Aleš Mazánek (4:8).
30:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jiří Weiss, asistoval Albert Jan (4:7).
28:19
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil Jakub Žolčák, asistoval Zdeněk Novák (4:6).
24:46
Vyloučen hráč Filip Musil družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za nesportovní chování.
24:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Kryštof Plicka, asistoval Jan Gregor (3:6).
24:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Filip Musil, asistoval Tadeáš Herzog (3:5).
24:00
24:00
22:07
Vyloučen hráč Jan Pastor družstva SOKOL CHODOV na 2 minuty za sekání.
19:48
Vyloučen hráč Zdeněk Novák družstva SOKOL CHODOV na 2 minuty za sekání.
18:42
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil Zdeněk Novák, asistoval Jakub Žolčák (3:4).
13:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Kryštof Plicka, asistoval Albert Jan (2:4).
12:00
12:00
05:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Aleš Mazánek, asistoval Kryštof Plicka (2:3).
04:15
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil Zdeněk Novák, asistoval Jan Pastor (2:2).
03:12
02:55
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil Ondřej Himmer, asistoval Zdeněk Novák (1:1).
00:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Tadeáš Herzog, asistoval Jakub Svoboda (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kantor a Matěj Beneš.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha C: brankář: Michal Ryšavý; hráči v poli: Jiří Krejča, Tadeáš Herzog, Jakub Svoboda, Josef Landa, Filip Musil