2:1
0:0
- : -

Florbal Exelsior Havířov - FBC Dobruška 4:2
2. Alžběta Nykodymová, 5. Kristýna Pokorná, 26. Vendula Šimonová, 40. Kristýna Zíková - 8. Vanesa Bašová, 29. Adéla Vávrová; rozhodčí: Tomáš Podlesný - Martin Petřík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 19 - Dominika Flídrová 16; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:0;
60:00
Střely na bránu:D-7, H-5.
60:00
Komentár trenéra domacích Tomáše Kozlíka: Dnes jsme v zápase zúročili to, na čem jsme v poslední týdnech pracovali, navíc jsme k tomu přidali bojovnost a koncentraci v defenzívě. Díky tomu jsme dnes získali po dlouhé době cenné a potřebné 3 body do tabulky. Doufám, že zítra dnešní výkon zopakujeme a ještě k tomu odbouráme některé zbytečné individuální chyby. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
komentář trenéra hostí Jana Černého: Dnes nám zase utekl začátek zápasu když jsme lacině inkasovali. Jinak se dvě třetiny zápas nesl v duchu, my hrajeme, domácí dávají branky. Chyběla nám dnes lehkost a na góly jsme se hrozně nadřeli. Díky za zápas.
60:00
58:42
Timeout Florbal Exelsior Havířov
58:42
Vyloučen hráč Kateřina Szotkowská družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
58:42
Domácích bylo 6, hostujícím hráčkám ještě svítá naděje.
58:37
Dobruška v plném počtu, mnoho času již nezbývá.
57:48
Hráčky Torpeda trpělivě drží míček.
56:37
Vyloučen hráč Karolína Flidrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře.
56:36
Za mantinelem tenokráté Zíková, domácí mají možnost přesilovky.
53:08
Otřesená Šablaturová odchází raději střídat.
52:56
Domácí obrana zatím odolává.
51:42
Vyloučen hráč Alexandra Hegingerová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
51:42
Hegingerová to s důrazem přehnala a Dobruška dostává výhodu přesilové hry.
51:30
Šimonové střelu si našla hostující gólmanka Flidrová.
49:37
Domácí budou po vystřídání rozehrávat.
48:22
Třetí část je zatím plná nepřesností a osobních soubojů, na výraznější příležitost z té či oné strany zatím čekáme.
47:11
Brůžková nekompromisně i jistě v dalším souboji.
44:52
Běžecký souboj pro domácí Brůžkovou.
43:46
Růžičková zklepávala nahazovaný balón a moc nechybělo.
40:47
Šimonová šla s Pokornou 2 na 1, ale míček se ji zamotal pod nohy.
40:00
40:00
Střely na bránu: D-8, H-7
40:00
39:52
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Kristýna Zíková, asistoval Tereza Nykodymová (4:2).
39:51
Zíková se dokázala prosadit a střelou pod horní tyč dává gól do šatny.
39:00
Nevídané, Holešová si sama doběhla svou přihrávku.
37:05
Postavou velmi útlá Schindlerová se s tím nepárala a vystavila hostující hráčce jasnou stopku.
35:18
Agilní Šimonová ani nadvakrát neuspěla.
34:21
Zíková doslova prováhala vhodný moment na přihrávku.
33:55
Remešová na dalším ofenzivním výletu.
33:05
Šimonová našla senzačně Pokornou, která nedokázala přesně zakončit.
32:11
Remešová nahazuje a jen těsně míjí branku.
30:54
Bašová zablokovala další gólovou střelu.
30:25
Hegingerové pokus končí na tyči!
29:50
Pokorná se k dorážce nedostala.
29:09
Vyloučen hráč Magdaléna Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře.
29:00
Signalizovaná výhoda pro domácí.
28:01
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adéla Vávrová, asistoval Kateřina Poláčková (3:2).
28:01
Na další střelu však již byla krátká a hostujcí tým opět snižuje.
27:52
Schoupalová kryje další pokus.
27:29
Nebezpečná souhra v podání Šimonové s Pokornou, domácí budou alespoň rozehrávat.
26:51
Remešová skvěle našla Ružičkovou, Schoupalová skvěle zasahuje.
25:23
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Kristýna Pokorná (3:1).
25:23
Domácí hráčky předvedly pohlednou kombinaci na jejímž konči byla přesně zakončující Šimonová.
24:27
Andršová ve 100% šanci netrefuje míček.
23:13
Peterová jen těsně míjí branku!
22:55
Šablaturová uklidňuje hru a domácí střídají.
22:01
Dobruška rozehrává úder z nebezpečné vzdálenosti.
20:00
20:00
Střely na bránu: D-5, H-9.
20:00
19:39
Mračková zachytila nepřesnou rozerávku, střela kterou se prezentovala však patří do kategorie velmi nepovedených.
18:56
Další zmatek v domácí obraně.
18:01
Domácí hráčky jsou pod tlakem a raději míček vyhazují ze hřiště.
17:25
Nahození Fingerové končí v rohu.
17:10
Schoupalová kryje nebezpečný pokus ze střední vzdálenosti.
15:58
Hegingerová se vrátila a zažehnala hrozící nebezpečí.
15:12
Zeisková se hezky a hlavně efektivně vytočilla, střele však scházela potřebná přesnost.
14:10
Šimonová byla důrazná v napadání, prostrčit míček na Šablaturovou však nedokázala.
12:08
Hra se nám trochu zklidnila, ani jeden z týmů nikam nepospíchá.
09:41
Remešová zakládá další útok
08:49
Hostující hráčky vydatně přídaly a zatápí domácí obraně.
07:11
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Vanesa Bašová, asistoval Kateřina Poláčková (2:1).
07:11
Rychlá rozehrávka z rohu přináší snížení.
05:51
Hráčky Dobrušky ohrožují domácí branku zatím jen sporadicky.
04:23
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Kristýna Pokorná, asistoval Karolína Šablaturová (2:0).
04:23
Šablaturové pokus dokázala obrana hostí ještě zblokovat, dorážka Pokorné však již končí v síti.
03:32
Andršové střela úplně nesedla.
01:49
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alžběta Nykodymová, asistoval Eva Sobotová (1:0).
01:49
Nykodýmová se proháčkovala až před branku, kde nekompromisně zakončila a otevírá skóre dnešního utkání.
00:51
Další pokus obstarala Šablaturová, brakářka hostí pozorná.
00:39
První nebezpečná střela z hole Hegingerové byla zablokováná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Podlesný a Martin Petřík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Karolína Flidrová, Kateřina Poláčková, Diana Peterová, Adéla Vávrová
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Tereza Nykodymová, Alexandra Hegingerová, Kateřina Szotkowská, Kristýna Zíková, Denisa Gawryšová