6:4
4:2
- : -

Florbal Exelsior Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ 12:7
9. Erik Šochman, 20. Josef Hřivna, 27. Jakub Vilím, 28. Marián Kloza, 32. Adam Feber, 33. Daniel Tychtl, 39. Daniel Matloch, 39. Adam Klimeš, 57. Martin Kutáček, 58. Jakub Vilím, 60. Matěj Černý, 60. Adam Feber - 17. Jan Novák, 22. Tomáš Kucharič, 28. Tomáš Kucharič, 31. Lukáš Matoušek, 35. Martin Polehňa, 60. Tomáš Kucharič, 60. Petr Čihal; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 22 - Jan Hándl 30; po třetinách: 2:1, 6:4, 4:2;
60:00
Střely na branku: D-20 H-12
60:00
Střely celkem: D-40 H-29
60:00
Komentář trenéra domácích Libora Pacíka: Vyrovnané utkání rozhodly změny, ke kterým jsme v průběhu utkání přistoupili. Týdenní příprava na soupeře se vyplatila a hráči utkání po taktické stránce zvládli, což nás těší. Děkuji divákům za atmosféru a soupeři přeji šťastný návrat domů.
60:00
Komentář trenéra Šťasti Libora: Dneska rozhodla druhá třetina, kdy soupeř potrestal všechny naše chyby a my jsme nedali 100% šance. V třetí třetině naše střelecká potence pokračovala, což vedlo k výrazné prohře. Gratuluji soupeřům k vítězství.
60:00
59:59
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Daniel Matloch (12:7).
59:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Čihal, asistoval Tomáš Kucharič (11:7).
59:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý bez asistence (11:6).
59:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Petr Čihal (10:6).
59:11
Znojmo je na míčku a nahrává si okolo brány Havířova.
57:27
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Jakub Holeš (10:5).
57:27
Vilím trefuje prázdnou bránu, jelikož Znojmo hrálo power-play.
57:25
Stefan nohou vyráží střelu soupeře.
56:43
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
56:43
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Kutáček, asistoval Erik Šochman (9:5).
56:43
Kutáček trefuje horní roh brány ze středu po přijetí nahrávky od Šochmana.
55:43
Kutáček trefuje helmu Hándla.
53:09
Novák faulován Matlochem vytěžil pro svůj tým volný úder před velkým brankovištěm.
51:21
Čihal přestřeluje bránu a nervuje se.
50:14
Feber z celkem ostrého úhlu se pokouší o střelu, ale neúspěšně.
48:31
Vyloučen hráč David Dvořák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:15
Holešovi nevyšla nahrávka na volného Peřku před Hándlem.
46:07
Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil Daniel Krejčíř.
46:07
Šochman nestíhal běžícího hráče ze Znojma a zezadu jej svalil na zem.
43:21
Klimeš trefuje boční tyč brány.
42:33
Znojmo má volný úder metr před velkým brankovištěm.
41:21
Havířov si drží vedení a nikam nespěchá.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
40:00
40:00
Střely na branku: D-14 H-5
40:00
39:57
Peřka čistě odpálil míček hráči, který běžel sám na Stefana.
38:57
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Erik Šochman (8:5).
38:57
Šochman opět obhazuje protihráče a nahrává na střed Klimešovi, který uýž ví, co s tím.
38:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Martin Šulc (7:5).
38:02
Matloch obdržel přihrávku zpoza brány a příklepem vymetl prostor pod horní tyčí brány.
37:15
Peřka zkouší svůj backhand, kterýmu chybělo pár cm. a mohli by jsme vidět krásný gól.
35:34
Kozlík se pokoušel jednou rukou dát gól Hándlovi, ale místo toho přestelil bránu.
34:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Polehňa, asistoval Alan Juříček (6:5).
34:45
Polehňa je volný na středu a jednoduše zakončuje přesnou střelou.
32:43
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Erik Šochman (6:4).
32:43
Tychtl obdržel cross od Šochmana a trefuje mezeru mezi nohou a rukou Hándla.
31:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber bez asistence (5:4).
31:41
Feber dává olečka soupeři a poté si objede brankáře a do prázdn brány zavěšuje.
31:22
Havířov je dost tlačen Znojmem na vlastní polovině.
30:19
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Matoušek, asistoval Pavel Palát (4:4).
29:33
Kucharič trefuje tyč brány.
29:06
Vyloučen hráč Adam Feber družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
27:49
27:49
Kuchařič se mstí Havířovu a rychlým únikem trefuje růžek brány.
27:25
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza bez asistence (4:2).
27:25
Kloza po projetí středem napodobuje střelu Vilíma.
26:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Kamil Peřka (3:2).
26:41
Vilím přesně trefuje horní roh brány.
26:31
Oba celky si teď zaběhaly a otestovaly vlastní brankáře.
24:50
Šochman je opět podražen a padá na zem.
22:43
Feber střílí mimo bránu.
21:20
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Jan Novák (2:2).
21:20
Kucharič si v rychlosti posunul golmana na bok a rychlým přesunutím míčku zakončuje do prázdné brány.
20:54
Havířov ihned střílí po Hándlovi, který ale odolal salvě střel.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
20:00
20:00
Střely na branku: D-6 H-12
20:00
19:47
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Josef Hřivna, asistoval Jakub Holeš (2:1).
19:21
Černý dává zádovku na Klimeše, který to ale pálí na hráče před ním.
18:20
Tychtl byl doběhnut hráčem Znojma, který mu zezadu čistě bere míček.
16:00
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Petr Čihal (1:1).
16:00
Novák doráží vyražený miček Stefanem.
13:35
Hándl vychytává Matlocha a ihned nahazuje míček na běžícího hráče z trestné lavice.
12:43
Novák drží míček za bránou soupeře a později je faulován.
11:40
Klimeš ze středu přestřeluje bránu soupeře, ale naštěstí střela byla tečovaná, tudíž je na míčku stále Havířov.
11:33
Vyloučen hráč David Dvořák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
10:47
Na hřivnu příchází přihrávka po mantinelu a z poloviny hřiště zavěšuje.
10:14
Špatné založení útoku havířovské pětky, bylo málem potrestáno gólem, kdyby to hostujícímu hráči neujelo.
08:08
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Vojtěch Stefan (1:0).
08:08
Šochman svou předchozí chybu, kdy si nepohlídal volného hráče, napravuje přesnou střelou ke spodku brány.
07:11
Střela od Klozy byla tečována nohou soupeře a Havířov má rozehrávku z rohu soupeře.
05:11
Vilím je při vedení míčku odstrčen tělem Dabergera na mantinel a přichází o něj.
03:55
Kloza zabránil střele hráči Znojma, na kterého letěl dlouhý nahoz Hándla.
03:10
Klimeš prochází přes obránce a trefuje nohu Hándla.
02:11
Havířov zdvojil ve svém rohu soupeře a získavají míček.
00:54
Kozlík vletěl ihned proti nahrávce Znojma, která mířila na volného hráče na středu hřiště.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým TJ Znojmo LAUFEN CZ.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Filip Daberger, Alan Juříček, Martin Polehňa, Pavel Palát, David Dvořák
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Erik Šochman, Tomáš Kozlík, Adam Klimeš, Matěj Černý, Daniel Filip