2:2
4:0
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS 7:3
20. Lukáš Jalový, 21. Luděk Ondráček, 28. Martin Nagy, 44. Matěj Hronek, 52. Matěj Hronek, 54. David Coufal, 58. Martin Nagy - 8. Jakub Boček, 28. Radek Hanák, 35. Daniel Ludvík; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 628; zásahy brankářů: Filip Kuhn 20 - Daniel Körber 25; po třetinách: 1:1, 2:2, 4:0;
60:00
Střely ve 3. třetině 14:10.
60:00
komentář asistenta trenéra hostí Petra Pajera: Už několikátý zápas v řadě nedokážeme proměnit v klíčových momentech jasné gólové šance. Dneska jsme udělali hvězdu z golmana domácích a přitom gólových zákroků měl podle mě mnohem víc ten náš. My totiž ty gólovky buď ani nedostaneme do brány, nebo při střelbě do prázdné brány dáme tyčku. Díky soupeři a skvělým divákům
60:00
Vyjádření trenéra domácích 1/2: Dneska se hrál hodně otevřený florbal se spoustou šancí na obou stranách. Za stavu 3:1 jsme dostali dva laciné góly a soupeř měl navrch, ale i díky dobře postavené brance nepřeklopil zápas na svou stranu.
60:00
Vyjádření trenéra domácích 2/2: Třetí třetina se nám povedla podle představ získali jsme rozdílový gól a následné příležitosti plynoucí ze zvýšené aktivity soupeře jsme dokázali potrestat. Vážíme si tří velmi důležitých bodů. Soupeři děkuji za zápas a divákům za velký zážitek.
60:00
59:34
Vyloučen hráč Lukáš Vlach družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
59:34
Hattrick už dohrává zápas a jde si pro další tři body.
57:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval David Coufal (7:3).
57:38
Hattrick po krásné kombinaci zvyšuje a navíc zůstává v početní výhodě.
56:27
Vyloučen hráč Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou.
55:57
Timeout BLACK ANGELS
55:45
Sládeček teď našel přes celé hřiště Ondráčka ten se snažil tečí překvapit Körber - neúspěšně.
53:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Martin Nagy (6:3).
53:32
Coufal po samostatném úniku dokázal zakončit přesně i přesto, že byl v pádu.
51:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Luděk Ondráček (5:3).
51:56
Hronek po krásné kombinaci navyšuje náskok domácích.
49:49
Miček teď poskakoval brankovištěm Hattricku, nikdo z hostů ho však nedokázal dostat za brankovou čáru.
48:19
Nagy v dobré pozici netrefuje.
46:41
Kuhn teď neskutečným zákrokem vychytal protiútok hostů dva na nikoho.
45:41
Kuhn si teď zkušeně našel míček v brankovišti.
43:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval David Sládeček (4:3).
43:51
Körber sice první dorážku Hronka chytil, na druhou už ale nedosáhl.
41:53
Hattrick se teď snažil dotlačit míček za brankovou čáru, obrana hostů byla však úspěšnější.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny znovu pro domácí.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině 11:6.
38:06
Kuhna teď zachránila jeho branková konstrukce.
34:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (3:3).
34:55
Ludvík překonává Kuhna od poloviny hřiště.
34:22
Hattrick teď zpomalil hru pomalou rozehrávkou.
31:25
Filip Kuhn dokázal znovu vychytat výbornou kombinaci hostů.
30:40
Hosté hrají v plném počtu.
29:44
Hattrick teď drží Black Angels pod tlakem, zatím však bez úspěchu.
28:23
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
28:23
Sládeček padá obětavě do rány.
27:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák, asistoval Jakub Boček (3:2).
27:37
Hosté však bleskově odpovídají zásluhou Hanáka.
27:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Oliver Gold (3:1).
27:26
Nagy využil výhodu, přesnou střelu k tyči.
22:07
Andrleho střelu kryje Körber bez problému.
20:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Sládeček (2:1).
20:35
Hattrick využívá přečíslení 2 na nikoho a poprvé se ujímá vedení.
19:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Marek Fuchs (1:1).
19:54
Jalový vyrovnává z dorážky.
18:47
Kuhn teď skvělým zákrokem drží pouze jednobrankové manko domácích.
17:10
Kuhn na poslední chvíli zabránil radosti hostů.
15:18
Vyloučen hráč David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra bez hokejky.
15:02
Ponechaná výhoda pro hosty.
11:25
Körber předvádí další neuvěřitelný zákrok
09:23
Vlach teď dobrou střelou prověřil golmana hostů, Körber připraven.
07:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Hromada (0:1).
07:44
Hosté se po protiútoku ujímají vedení.
07:35
Hra se teď přelévá rychle ze strany na stranu.
05:08
Körber znovu dokázal zastavit Coufala v dobré pozici.
04:23
Hattrick přesilovku nedokázal využít, a tak na první gól stále čekáme.
02:54
Ondráček v dobré šanci pouze do boční síťky.
02:17
Vyloučen hráč Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
01:48
Kuhn skvěle našel uniklého Coufala, golman hostů drží bezbrankový stav.
00:01
Dobrý den, vítám Vás při sledování onlinu 14. kola Superligy mužů, dnešní utkání je zároveň prvním TV utkáním v historii Hattricku, a tak se očekává na dnešním duelu proti Black Angeles zvýšená návštěvnost. Přeji příjemnou zábavu.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Adam Bouček, Jakub Renčín, Daniel Ludvík, Jan Pícha
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: David Sládeček, Lukáš Jalový, Marek Fuchs, Luděk Ondráček, Matěj Hronek