4:7
- : -
FBC Liberec

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec 9:8
1. Tomáš Brom, 10. Lukáš Jalový, 23. Tomáš Brom, 29. Luděk Ondráček, 40. David Sládeček, 50. Marek Fuchs, 52. Luděk Ondráček, 53. Tomáš Brom, 57. Jakub Procházka - 27. Matěj Klucho, 41. Lukáš Lhota, 43. Prokop Ferdan, 46. Radek Valeš, 48. Jakub Kopecký, 50. Petr Kološ, 59. Prokop Ferdan, 60. Jan Světlík; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 4:3; využití: 3:1; diváků: 206; zásahy brankářů: Filip Létal 25 - Vít Vaníček 20; po třetinách: 2:0, 3:1, 4:7;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině 9:16
59:59
Trenér hostů (Filip Hanžl): Dvě třetiny jsme bojovali s nervozitou, že musíme. Vážíme si toho, že zápasy nevzdáváme a v posledním kole necháme na hřišti všechno. Díky soupeři i rozhodčím.
59:59
Trenér domácích Marek Fiala 1/2: Dvě tŕetiny poctivě a inteligentně odehraný zápas. Věděli jsme, že bude soupeř ve 3. třetině bude soupeř pokračovat s napadáním i přes to jsme nebyli tohoto schopni využít,
59:59
Vyjádření Marka Fialy 2/2: hru jsme si strašně moc komplikovali a vytvářeli jsme velké množství individuálních chyb a zbytečně jsme podlehli tlaku po dvou vstřelených brankách soupeře. Vstřelená branka v přesilovce a zlepšený výkon v závěru znamenal nakonec 3 body. Pro nás velké ponaučení do play down. soupeři a skvělým divákům díky za utkání.
59:44
Timeout FBC Liberec
59:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Světlík, asistoval Prokop Ferdan (9:8).
58:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Lukáš Lhota (9:7).
58:22
Liberci se hra v 6 vyplácí.
56:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Procházka, asistoval Jan Grábl (9:6).
56:08
Grábl v pádu nahrál na volného Procházku a ten jeho nabídku neodmítl.
52:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Lukáš Vlach (8:6).
52:42
Brom teď vyslal skvělou ránu a kompletuje hattrick.
51:02
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Lukáš Jalový (7:6).
51:02
Jalový s Ondráčkem si teď vyťukali obranu hostů a Hattrick znovu vede.
49:55
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Kološ z trestného střílení (6:6).
49:55
Kološ si zkušeně pohrál s Létalem a je znovu vyrovnáno.
49:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Luděk Ondráček (6:5).
49:16
Fuchs vrací vedení na stranu domácích.
48:52
Kopeckého střela pouze do tyče.
48:11
Vyloučen hráč Lukáš Lhota družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Lukáš Lhota (5:5).
47:13
A je vyrovnáno, po ráně Kopeckého míček doskákal do branky.
45:31
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
45:31
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš bez asistence (5:4).
45:31
Valeš po výběhu z rohu snižuje na rozdíl jediné branky.
44:00
Hronek šel sám na Vaníčka, míček končí za mantinelem.
42:06
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Jan Světlík (5:3).
42:06
Ferdan přidává další branku hostů.
41:16
Balatkova střela těsně mimo.
40:29
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Jakub Kopecký (5:2).
40:29
Lhota rychlou brankou dává naději hostům.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině 12:6.
39:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Tomáš Brom (5:1).
39:47
Sládeček přesnou střelou od půlky zvyšuje náskok domácích.
38:25
Vyloučen hráč Lukáš Lhota družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení.
38:20
Létal si připisuje další skvělý zákrok.
36:39
Balatka teď vyslal skrytou střelu, Létal byl připraven.
33:09
Jalový teď krásně prošel, Vaníček však znovu na svém místě.
28:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jakub Procházka (4:1).
28:12
Ondráček přesnou střelou nad nohu navyšuje náskok domácích.
26:47
Hronek po dobré kličce střílí pouze do bloku.
26:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Matěj Klucho, asistoval Petr Kološ (3:1).
26:06
Vyloučen hráč Lukáš Vlach družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
26:06
Liberec si zahraje dnes již 4. přesilovku.
22:50
22:50
Miček se odrazil k Bromovi a ten překonal Vaníčka střelou mezi nohy.
21:35
Medek se teď ocitl v dobré příležitosti, střela mu však nevyšla.
19:49
Po skvělém signálu měl Ondráček odkrytou branku, bohužel pro domácí trefil pouze tyč.
17:09
Dobrá střela Procházky končí pouze v náruči Vaníčka.
15:40
Létal zatím předvádí skvělý premiérový výkon.
14:20
Hattrick zatím skvěle brání.
13:57
Vyloučen hráč Lukáš Jalový družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
13:57
Dvojnásobná výhoda pro Liberec.
13:24
Vyloučen hráč Oliver Gold družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
13:18
Ponechaná výhoda pro Liberec.
12:07
Liberec teď šel 3 na 1, Horák skvělým vystoupením zachránil domácí.
10:29
Šoltys těsně vedle Létalovi tyče.
09:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Tomáš Brom (2:0).
09:16
Jalový přesnou střelou navyšuje náskok Hattricku.
08:47
Vyloučen hráč Matěj Klucho družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
08:47
První početní výhoda pro domácí.
07:46
Další neuvěřitelný zákrok golmana hostů.
06:55
Hattrick teď šel 2x do rychlého protiútoku, Vaníček obě šance zneškodnil.
05:22
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
05:22
Procházka nestihl souboj a uvidíme první přesilovku utkání.
04:57
Po chybě Jalového se na Létala řitil jeden z hostí, Létal si připsal první důležitý zákrok.
03:35
Procházka v souboji dostal nepříjemnou ránu do slabin.
03:13
První střela Liberce míří pouze nad.
02:20
Hattrick začal aktivněji, teď se však hra vyrovnává.
00:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Marek Fuchs (1:0).
00:38
První střela domácích-první gól.
00:01
Úvodní buly pro Hattrick.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Lukáš Lhota, Jakub Kárník, Prokop Ferdan, Jakub Kopecký, Jan Světlík
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Létal; hráči v poli: Tomáš Brom, Lukáš Jalový, Filip Horák, Marek Fuchs, Lukáš Vlach
00:00
Dobrý den, vítám vás při onlinu 25. kola Superligy mužů, v dnešním utkání se střetnou domácí Hattrick proti Liberci.