0:1
4:3
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa 4:6
42. Luděk Ondráček, 44. Martin Nagy, 46. Štěpán Slaný, 56. Filip Horák - 6. Oldřich Jireček, 13. Jakub Jirsa, 30. Štěpán Slaný, 44. Štěpán Slaný, 51. Jakub Jirsa, 60. Petr Novotný; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 169; zásahy brankářů: Filip Kejík 10 - Ivan Ponomarev 29; po třetinách: 0:2, 0:1, 4:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí - 15, hosté - 4.
60:00
Střely celkem: domácí - 33, hosté - 15.
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí - Luděk Ondráček, hosté - Štěpán Slaný.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Marka Fialy 2/2: V neděli nás čeká další zápas, v němž je potřeba podat stejný výkon, jako ve druhé polovině dnešního zápasu, a pohlídat si volné údery. Soupeři díky za utkání.
60:00
Vyjádření hostující trenérky Lenky Bartošové: Já bych si přála, abychom aspoň jednou dohráli zápas v klidu, a ne že za stavu 3:0 začneme dělat individuální chyby a pak se bojíme o výsledek.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Marka Fialy 1/2: Nezvládnutý začátek zápasu a celkově velmi laciné branky znamenaly pohodlí pro soupeře, který se pak plně soustředil na obranu a i přesto, že se od půlky zápasu hrál zápas na jednu bránu, jsme nedokázali soupeři vstřelit vyrovnávací branku.
60:00
59:28
Brom na Fuchse, ale toho zázračně vychytal Ponomarev.
59:20
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Petr Novotný, asistoval Ivan Ponomarev (4:6).
59:05
Domácí v šesti.
58:46
Faul domácích a čas na vyrovnání se rychle krátí.
57:52
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
57:52
Vytočení Ondráčka pouze do hokejky hostů a pak do autu.
56:58
Střela Fuchse těsně vedle levého horního rohu Ponomarevovi brány.
56:22
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
55:38
Zbytečná sekera Novotného a domácí budou hrát v šesti.
55:08
Brom získal balonek a posunul jej na Horáka, ten vytáhl akci do útočného pásma, a když viděl, že je na středu volno namířil si to tam a prostřelil Ponomareva.
55:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Filip Horák, asistoval Tomáš Brom (4:5).
54:58
Fuchs dobrým návratem zastavil Brejk hostů.
53:07
Střela Horáka, Ponomarev chytá pravou rukou.
52:04
Ondráček najel středem hřiště a shodil balonek na levý mantinel odkud střílel z první Nagy.
50:04
Jak je dávání gólů jednoduché teď ukázali domácím hosté Novotný přiťukl balonek ze standardní situace Jirsovi, a ten se jen otočil a vymetl levý roh Kejíkovi brány.
50:03
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Jirsa, asistoval Petr Novotný (3:5).
49:35
Krajcigr plácl jen tak jednoruč do balonku a pořádně vystrašil diváky v hale.
48:31
Dobrý tlak domácích, ale vyrovnání (zatím?) nikde.
48:03
Kejík levou rukou reflexivně vyráží Spilkův bekhend.
47:40
Střela Jalového končí v levém rohu hřiště.
45:25
Ondráček nahrával Fuchsovi, a ten střelou z první trefil Slaného, od kterého se trochu šťastně odrazil balonek do Českolipské brány.
45:24
Vlastní branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný (3:4).
44:55
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
44:43
Bekhend Krajcigra, Kejík reflexivně vyráží.
43:39
Technický přestupek na buly od Fuchse, a poté dobrá akce od Slaného, který nic nevymýšlel a napálil střelu přímo z půlky až do šibenice Kejíkovi brány.
43:38
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný bez asistence (2:4).
43:38
Už už to vypadalo, že domácí promrhali nadějný brejk, ale nakonec dokázal Procházka prostrčit balonek na Nagyho, a ten jen doklepával do prázdné brány.
43:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Jakub Procházka (2:3).
42:22
Protiakci hostů dokázal alespoň přibrzdit Horák.
41:38
Akce po ose Jalový - Fuchs - Brom končí zákrokem Ponomareva.
41:01
Sládeček posunul Ondráčkovi na pravý mantinel, a ten se od něj i s trochou štěstí prosadil střelou na zadní tyč Ponomarevovi brány.
41:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Sládeček (1:3).
40:32
Slaný nyní předvedl dva famózní bloky.
40:01
Domácí vyhrávají buly a ihned se usazují na útočné půlce.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí - 12,hosté - 4.
40:00
Máme za sebou i druhou třetiny v té se obraz hry výrazně otočil, ale domácí se nedokázali prosadit, naopak hosté přidaly jednu branku po dalekonosné střele Štěpána Slaného. Třetí třetina začne přibližně v 21:12.
40:00
39:58
Nagyho střela zaplavala těsně vedle Ponomarevovi brány.
39:01
Vyloučen hráč Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
37:55
Faul na Sládečka a i domácí si zahrají přesilovku.
36:35
Domácím se daří zisky v presu, ale zatím je nejsou schopni využít a konečně se prosadit.
35:22
Na druhé straně trefuje z protiútoku Novák břevno.
35:15
Střela Nagyho pouze do Ponomarevovi nohy.
34:45
Akce po ose Sládeček - Ondráček - Sládeček končí bekhendovým zakončením do Ponomareva.
34:02
Horákovu střelu dokázal vyrazit Ponomarev.
32:15
Procházka se nedokázal v nadějné situaci protlačit k dorážce.
30:55
Střela Jalového po signálu, ale vše chytá připravený Ponomarev.
29:50
Hosté si dlouho nevěděli rady s přesilovkou až se nakonec rozhodl vystřelit Slaný od půlky a bylo to dobrá volba, protože vymetl pravý roh Kejíkovi brány a hosté tak vedou už 3:0.
29:49
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Jaromír Ekl (0:3).
29:13
Jirsa překvapil všechny v hale rychlou rozehrávkou, ale naštěstí minul Kejíkovu bránu.
28:20
Sládeček výrazně nesouhlasí, ale bohužel si půjde na dvě minuty odpočinout.
28:19
Vyloučen hráč David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
27:35
Krajcigr a následně Spilka měli oba zajímavé šance, ale v obou případech narazili na dobrou poziční hru gólmana Kejíka.
26:55
Role se nám oproti první třetině výrazně otočili a domácí jsou nyní aktivnějším týmem, zatímco hosté hrozí pouze z ojedinělých brejků.
24:20
Krajcigr promáchl vysoký balonek před prázdnou bránou.
23:45
Protiútok domácích končí na nepřesné nahrávce Ondráčka.
23:00
Domácí působí na začátku druhé třetiny mnohem aktivněji než v té první.
21:55
Sládeček střílel pouze do připraveného Ponomareva.
21:35
Procházka z brejku a následně i z dorážky s obojím si Ponomarev poradil.
20:55
Dobrá obrana v podání Fuchse málem přinesla brejk pro domácí.
20:35
Slaný pouze do bloku Vlacha.
20:01
I druhá třetina začíná vítězným buly hostů.
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí - 6, hosté - 7.
20:00
Máme za sebou první třetinu, po které oprávněně vedou hosté. Domácí si nedokázali vytvořit souvislejší tlak a naopak hosté mohli nebýt výborného Kejíka vést ještě o více branek. Druhá třetina začne přibližně ve 20:35.
20:00
19:43
Dlouho hosté točili domácí, ale nakonec vše skončilo na pohotovém Kejíkovi.
19:42
Vyloučen hráč David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
18:05
Rozhodčí zvedají ruku, hosté si zahrají přesilovku.
17:41
Šance domácích, ale Procházka střílel jen do Sládečkova třisla.
16:56
Dobrý návrat Horáka zastavil protiakci hostů.
15:54
Dlouhá rozehrávka hostů zatím nenese ovoce, na druhou stranu ani domácí se nejsou schopni dostat na balonek.
14:03
Nagy střílel po nahrávce Ondráčka, Ponomarev pozorný.
13:03
Spilka střílel po chybě v obraně domácích pouze do Kejíkovi masky.
12:19
Novotný našel volného Jirsu, a ten se nemýlil.
12:18
11:26
Dzierža z úhlu,Kejík chytá.
09:15
Spilka se snažil natlačit před bránu, ale narazil na Kejíkovi nohy.
07:32
Domácí jsou zatím u většiny balonku později než hosté.
05:36
Krásná akce hostí Karel našel krosem Jirečka, a ten se prosadil střelou do horního rohu Kejíkovi brány.
05:35
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Jakub Karel (0:1).
05:22
Hostující Karel střílel z velké blízky, ale vše zachránil Kejík.
04:21
První střela domácích Nagy z otočky do nohy Ponomareva.
03:58
Domácí si konečně vytvořili tlak na hostující půlce, ale vše končí v rohu faulem hostů.
02:11
Novák obehrál Sládečka, ale střílel jen do boku brány,
00:57
První minuta a hned velká šance hostů, vše zastavuje pohotovým skokem Kejík.
00:01
Po úvodních oficialitách jdeme konečně do akce. První buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Jaromír Ekl, Petr Novotný, Jakub Jirsa
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Tomáš Brom, Lukáš Jalový, Filip Horák, Marek Fuchs, Lukáš Vlach