0:2
2:3
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Tatran Teka Střešovice 2:8
43. Oliver Gold, 54. Jan Grábl - 5. Milan Meliš, 10. Josef Novák, 16. Jan Kolísko, 25. Petr Brautferger, 39. Ondřej Sádlo, 49. Jakub Kolísko, 50. Adam Tlapák, 53. Martin Šindelář; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:5; využití: 1:1; diváků: 212; zásahy brankářů: Filip Kuhn 19 - Martin Frühbauer 22, Lukáš Kříž 2; po třetinách: 0:3, 0:2, 2:3;
60:00
59:59
střely ve 3. třetině: domácí:9 hosté:11
59:59
Komentář trenéra hostí: Dnes velmi zvláštní utkání. Dobrá produktivita, ale spoustu rezerv v naší hře. Tři body se počítají a jedem dál. Děkuji soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: Zase raz tomu chýbala efektivita v zakončení. Navyše keď sa k tomu pridajú školácke chyby z našej strany, ktoré súper potrestá, nemože byť výsledok iný. Ďakujeme súperovi za zápas a dívákom za podporu. Čakajú nás ďalšie kľúčové zápasy, v ktorých musíme byť nutne lepší po všetkých stránkach.
56:12
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Kříž družstva Tatran Teka Střešovice
55:30
Vlach sklepl na Hronka ale ten netrefil bránu
53:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval David Medek (2:8).
53:08
Grábl krásnou střelou snižuje na 2:8
52:17
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Filip Langer (1:8).
52:17
Naopak hned inkasují a Tatran zvyšuje na 8:1
52:10
Domácí měli příležitost přesilovky 5 na 3 ale ani tu nevyužili
51:45
Vyloučen hráč Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
50:09
Vyloučen hráč Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
49:32
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Martin Šindelář (1:7).
49:32
A v krátkém sledu další branka hostů znamená vedení 7:1
48:58
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko bez asistence (1:6).
48:58
Po chybě jednoho z domácích hráčů mohl Kolísko jít sám na Kuhna kterému střela propadla až za jeho záda
47:15
A na druhé straně se blýskl také domácí golman skvělým zákrokem
46:47
Gold mohl dát svou druhou branku, ale znovu skvělý Fruhbauer
44:56
Krásná kombinace Mezi Ondráčkem a Fuchsem kterou zakončil Procházka, ale pouze do bloku
44:30
Kreysa se po Havlasově nahrávce ocitl sám před Kuhnem ten ale drží domácí
42:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval David Medek (1:5).
39:20
Vyloučen hráč Jakub Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
38:08
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Sádlo, asistoval Matěj Havlas (0:5).
38:08
Krásná a rychlá kombinace Tatranu znamená vedení hostů 5:0, prosadil se Ondřej Sádlo
30:03
Nagy našel před bránou samotného Procházku ten však nepřekonal Fruhbauera který si poté připsal ještě jeden výborný zákrok
26:08
Krásná Horákova otočka po které vystřelil ale narazil znovu na dnes perfektního Fruhbauera
24:32
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Jakub Kolísko (0:4).
24:32
Po ztrátě Dvořáka na polovině se k balonu dostal Kolísko a vysunul Brautfergera který bez problému překonal Kuhna
18:33
Vyloučen hráč Martin Mühlfait družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
18:25
Krásný průnik Ondráčka před bránu ale bohužel pro domácí nestihl zakončit
18:05
Vyloučen hráč Marek Fuchs družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
17:25
Vyloučen hráč Jonáš Kreysa družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
15:57
Vlach pálil od mantinelu ale i když Fruhbauer neměl balon pod kontrolou tak stále drží čisté konto
15:12
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Kolísko, asistoval Jakub Kolísko (0:3).
14:43
Medek poslal dlouhý balon na Nagyho ten ale ani nadvakrát nepřekonal Fruhbauera
13:06
Po chybě Nováka zakončoval Hronek ale trefil pouze blok od Kolíska
09:36
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Josef Novák, asistoval Jakub Kolísko (0:2).
09:21
Kolísko našel před bránou neobsazeného Nováka a ten prostřelil Kuhna
09:18
Dobře sehraná standartka ale Nagy mířil mimo
07:20
Langer ztratil balonek a domácí šli do přečíslení ale Langer stihl svou chybu napravit a zablokovat Procházkovu nahrávku
04:22
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Filip Langer (0:1).
04:22
Langer přiklepl balonek Melišovi a ten bez problému trefil a hosté se ujímají vedení
04:21
02:01
Nagy krásně sklepl Horákuv centr na Máčka ten netrefil bránu
00:40
Hronek netrefil prázdnou bránu ,poté pálil Jalový ale Fruhbauer zasáhl
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Jan Kolísko, Martin Mühlfait, Adam Tlapák, Milan Meliš, Martin Šindelář
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Lukáš Jalový, Jakub Andrle, Marek Fuchs, Matěj Hronek, Lukáš Vlach