1:1
0:0
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP OSTRAVA 3:2
11. Lukáš Jalový, 11. Luděk Ondráček, 31. Lukáš Jalový - 19. Michal Sládek, 25. Tomáš Sovják; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 173; zásahy brankářů: Filip Kejík 8 - Jan Binder 17; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:0;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině 5:4
59:59
Vyjádření trenéra domácích Marka Fialy: Týmový výkon podpořený o skvěle chytajícího brankáře. V některých chvílích jsme měli štěstíčko, ale šli jsme mu dnes přístupem naproti. Soupeři díky za utkání s divákům za podporu v 1. polovině sezóny a přejeme všem krásné svátky.
59:59
Vyjádření trenéra hostů Tomáše Svačinky: Dneska nic než ostuda ostuda ostuda. Omlouváme se svým příznivcům za tragický výkon. Takové zápasy prostě musíme vyhrávat. Pokud ne, tak tady nemáme upřímně řečeno co dělat. Všem hezké svátky a díky divákům, soupeři a rozhodčím za zápas.
58:19
Vyloučen hráč Martin Nagy družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
56:42
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
56:42
Vyloučen hráč Dominik Klimscha družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:34
Jalový byl blízko k hattricku, na poslední chvíli však přihrávku na něj zablokoval jeden z obránců Ostravy.
53:27
Bauerova střela pouze do stropu haly.
52:10
Ondráček ve velké šanci nepřekonal Bindera.
50:49
Nagyovu nebezpečnou střelu chytl Binder.
48:39
Kůra blokuje střelu Bauera.
46:59
Vyloučen hráč Lukáš Jalový družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
46:14
Osamocený Procházka míjí míček.
45:00
Sládkova střela míří za mantinel.
44:02
Horákova střela mířila mezi nohy Bindera, ten je však stihl včas secvaknout k sobě.
41:58
Sládkova střela vysoko nad.
41:51
Medkova střela pouze do náruče Bindera.
40:47
Fuchs se už řítil do šance, jeho snahu však překazil hvizd rozhodčího.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrává Hattrick.
36:14
Binder si teď připisuje tři neuvěřitelné zákroky.
31:58
Binder si teď připisuje dobrý zákrok při přečíslení 2 na 1.
30:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Martin Nagy (3:2).
30:58
Jalový dává druhý gól v dnešním zápase.
30:48
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
30:48
Sovják dokázal zastavit Nagye pouze za cenu faulu.
29:54
Binder chytá Vlachův backhand.
28:01
Hronek osamocený před brankou netrefuje.
27:43
Kejík kryje střelu Sovjáka.
26:07
Procházkova teč těsně nad.
24:33
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Marek Lipový (2:2).
24:33
Sovják teď velmi dobrou střelou překonává Kejíka.
23:47
Kejík teď skvěle vyjel a zamezil tak šanci hostů.
18:31
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Matyáš Šindler (2:1).
18:31
Na Sládkovu střelu byl už ale Kejík krátký.
18:24
Kejík vyráží střelu Bauera.
18:02
Vyloučen hráč Lukáš Jalový družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
18:02
Ostrava bude mít první početní výhodu.
15:39
Procházka dobrým napadáním získal míček pro domácí.
15:14
Eichnerova střela mimo branku.
14:57
Jalový teď skvěle zablokoval Bauerovu přihrávku.
14:24
Dohnal se snažil dotlačit míček do branky, Kejík mu to však nedovolil.
13:15
Ostrava byla po rychle obdržených brankách v útlumu, nyní se však vrací zpět do zápasu.
10:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Martin Nagy (2:0).
10:34
Nagy vystřelil z volného úderu a Ondráček šikovně ztečoval míček mimo dosah Bindera.
10:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový bez asistence (1:0).
10:01
Jalový získal balónek a krásnou individuální akcí otevírá skóre zápasu.
07:36
Vlach teď zkoušel překvapit Bindera, golman hostů byl však připraven.
05:04
03:48
Hronek prošel šikovně obranou a řítil se na Bindera, ten míček vyráží maskou.
02:30
Hraje zatím velmi opatrná z obou stran.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Jiří Bauer, Dominik Klimscha, Michal Sládek, Dominik Eichner, Matyáš Šindler
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Lukáš Jalový, Filip Horák, Marek Fuchs, Matěj Hronek, Lukáš Vlach
00:00
Dobrý den, vítám Vás při onlinu 19. kola florbalové superligy mužů, dnes nás čeká duel domácího Hattricku proti Ostravě. Oba týmy potřebují bodovat, protože dnešní vítěz se posune nad svého dnešního soupeře v celkové tabulce ligy.