0:3
1:3
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:7
5. Luděk Ondráček, 6. Marek Fuchs, 53. Marek Fuchs - 18. Lukáš Gregor, 21. Zbyněk Stuchlík, 25. Matěj Šaroch, 35. Lukáš Gregor, 50. Lukáš Gregor, 58. Milan Bína, 60. Jan Svoboda; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Filip Kuhn 17 - Rastislav Mazák 19; po třetinách: 2:1, 0:3, 1:3;
60:00
Střely v třetí třetině: domácí - 8, hosté - 5.
60:00
Střely celkem: domácí - 22, hosté - 22.
60:00
Vyjádření domácího trenéra Marka Fialy: měli jsme velmi dobrý vstup do utkání. Po druhém obdrženém gólu jsme se dostali do křeče a než jsme se z ní dostali, soupeř získal kontrolu nad zápasem, poctivě bránil a čekal na naše chyby. I přes zlepšený výkon a zvýšenou aktivitu ve třetí třetině se nám nepovedlo již utkání zvrátit. V neděli nás čeká další zápas, odpočneme si a zvítězíme. Soupeři i divákům děkujeme zápas.
60:00
Vyjádření hostujícího trenéra David Bouši: Zápas to hezký nebyl, občas to byla spíš šavlovaná z obou stran, ale díky dobrému nastavení v hlavách a dodržení taktiky jsme ho zvládli. Škoda zranění na obou stranách, děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí - Matěj Hronek, hosté - Jan Svoboda.
60:00
59:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Svoboda, asistoval Ondřej Richtr (3:7).
59:59
Svoboda na první pokus netrefil prázdnou bránu, ale druhou střelou už se nemýlil.
59:22
6 na 4 a bohužel opět zmar Hartman jen těsně minul prázdnou bránu.
59:01
Vyloučen hráč Jan Linhart družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
58:30
Domácí zatím marně hledají lék na dobrou obranu hostí.
57:27
Zisk hostů a okamžité trefení prázdné brány.
57:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína, asistoval Ondřej Richtr (3:6).
56:50
Fuchs nahrával z otočky a málem trefil odkrytou branku domácích.
56:26
Domácí v šesti.
56:25
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:56
Ondráček na Fuchse, a ten opět pálil. Mazák byl pozorný a vyrážel.
54:07
Vlach sehrával na Procházku, ten ale v těžké situaci nezpracoval.
52:21
Klasická přesilovková akce domácích Ondráček našel odskakujícího Fuchse, a ten propálil vše co mu stálo v cestě.
52:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Luděk Ondráček (3:5).
52:04
Svoboda chtěl dorážet a sekl Kuhna,a tak si půjde odpočinout na trestnou.
52:03
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
51:42
Střela Gregora jen do připraveného Kuhna.
49:09
Gregor prorval střelu i přes blok, a tu poté tečoval Zbyněk Stuchlík hosté tak vedou o tři góly.
49:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Zbyněk Stuchlík (2:5).
47:45
Signál domácích končí střelou Nagyho vedle brány.
46:35
Vrátili jsme se zpět ke hře a hosté získali balonek.
45:30
Bohužel máme na zranění srovnáno po souboji zůstal na zemi v bolestech ležet hostující Jiří Strobach a nyní již je v péči doktorů.
44:43
Hronek se dobře prosmýkl po pravém mantinelu, ale následné zakončení nedokázal usměrnit mezi tři tyče.
43:45
Linhart z brejku, Kuhn vyráží levým ramenem.
43:02
Ztráta domácích a střela Jana Svobody mimo domácí bránu.
42:20
Zisk domácích a následná střela Jalového vedle hostující brány.
41:11
Domácí vytáhl náznak presu, ale hosté jej dokázali přehrát.
40:01
Úvodní buly pro domácí a trenér Fiala hlásí "Pojďme do nich" uvidíme ofenzivnější florbal?
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: domácí - 6, hosté - 6.
40:00
Druhá třetina se opět nesla ve znamení "safety first" florbalu, kdy se oba týmy nikam neženou a hrají pomalou rozehrávku. V té udělali bohužel domácí dvě chybu, ze kterých vznikl nájezd a třetí gól hostí. Domácí se bohužel v této třetině neprosadili a navíc přišli o zraněného Coufala. Třetí třetina začne přibližně v 21:16.
40:00
37:15
Zisk Fuchse a následné střela do opět připraveného Mazáka.
35:42
Domácí opět tlačí dorážku Nagyho z předbrankového prostoru vyráží připravený Mazák.
34:17
Po zlepšeném výkonu domácích přichází chyba v rozehrávce a následný faul Medka, po kterém bylo nařízeno trestné střílení. To chladnokrevně proměnil blafákem do forhendové strany a střelou pod brankářem Lukáš Gregor.
34:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor z trestného střílení (2:4).
32:34
Coufal vybojoval balonek a poté sám táhl protiútok, po odraženém balonku si ale v souboji u mantinelu udělal něco s kotníkem a v doprovodu doktora odchází nebo spíš odbelhává do šatny.
31:35
Střela Fuchse do horního rohu a opět pohotový Mazák.
30:45
Pokud na začátku třetiny byli hosté ti, kteří tvořili hru, tak nyní přebrali iniciativu domácí.
28:45
Domácí poprvé v druhé třetině drží delší dobu balonek, ale zatím nejsou schopni proměnit tlak v góly. Tentokrát Hronka vychytal Mazák.
27:02
Ondráček po sehrávce od Fuchse střílel na bližší tyč, ale vše zastavil připravený Mazák.
26:48
Zisk Procházky ukončil tlak hostů a domácí budou rozehrávat standardní situaci.
25:18
Protiútok domácích končí střelou Procházky do Nagyho.
24:19
Další chyba domácích v rozehrávce a opět je z toho darovaná branka pro hosty. Petr Hartman vybojoval balonek a posunul ho Matěji Šarochovi, který obrací skóre ve prospěch hostů.
24:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Petr Hartman (2:3).
23:15
Střela Hronka z protiútoku končí na noze Mazáka, nutno poznamenat, že se jednalo ojedinělou akci domácí a v druhé třetině zatím hrají hlavně hosté.
21:59
Hartman hledal lobem Ondřeje Stuchlíka, a také ho našel, ale ten poté přestřelil.
20:42
Parádní zasunutí zpoza brány předvedl Zbyněk Stuchlík a na začátku druhé třetiny je srovnáno.
20:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zbyněk Stuchlík, asistoval Jan Svoboda (2:2).
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí - 8, hosté - 11.
20:00
Máme za sebou první třetinu dnešního zápasu, po které vedou domácí 2:1 po brankách Ondráčka a Fuchse za hosty snižoval Gregor. Prozatím jsme svědky spíše opatrného florbalu, kdy oba týmy vyčkávají a šance vznikají spíše po individuálních chybách v rozehrávce. Druhá třetina začne přibližně v 20:39.
20:00
19:35
Ondráček hledal zpětnou nahrávkou Hronka, ten sice promáchl ale balonek si našel Horák a vyslal jedovatou střelu.
17:39
Hosté zapresovali a přišla chyba v obraně domácích, která vedla k zisku Jana Svobody, který poté našel parádním krosem Lukáše Gregora, a ten už střílel v podstatě do prázdné brány.
17:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Jan Svoboda (2:1).
15:15
Svobodova střela z úhlu a opět pozorný Kuhn, stejně tak pozorný byl poté na druhé straně proti střele Coufala Mazák.
14:01
Střelu z dálky chytá pozorný Kuhn.
13:22
Jalový vytáhl balonek po levém mantinelu a na půlce posunul krosem na Hronka, ten našel zpětnou nahrávkou Fuchse, ale ten bohužel minul Mazákovu bránu.
12:42
Domácí se úspěšně ubránili a Coufal už sprintuje do obrany.
11:50
Kuhn chytá střelu Gregora a následný tlak přerušil Medek malou domů.
10:52
Hned na začátku oslabení si vytvořili domácí gólovou příležitost. Hronek se řítil sám na Mazáka, ale v souboji neuspěl.
10:42
Vyloučen hráč David Coufal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
09:55
Krásná akce hostí Fuchs na Jalového, ten na Hronka, a ten se snažil prostrčit Ondráčkovi před prázdnou bránu, ale Mazák byl pozorný.
07:30
Další protiútok hostí tentokrát zastavil Kůra blokem.
06:35
Protiútok hostí končí střelou mimo.
05:29
Obdobná situace jako u prvního gólu. Domácí Hronek vybojoval balonek, prostrčil si ho přes obránce a posunul Fuchsovi do prázdné brány.
05:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Matěj Hronek (2:0).
04:14
Domácí se ujímají vedení Hronek našel v brejkové situaci Ondráčka, který zakončoval do poloprázdné brány chladnokrevně bekhendem.
04:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Matěj Hronek (1:0).
03:25
Střela hostujícího Šarocha mezi Kuhnovi nohy, ten naštěstí balonek vyrazil nohou.
01:46
První střela na bránu Procházka prověřil Mazáka na bližší tyčce.
00:55
První střídání přineslo náznaky akcí na obou stranách, ale nic vážného se nestalo.
00:01
První buly pro domácí a jdeme na to.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Martin Skřivánek, Petr Hartman, Lukáš Lanc, Matěj Šaroch
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Lukáš Jalový, Filip Horák, Matěj Hronek, Marek Fuchs, Luděk Ondráček
00:00
Vítejte u textového online přenosu 18. kola superligy florbalu, ve kterém se utká domácí FBŠ Hummel Hattrick Brno a hostující TJ Sokol Královské Vinohrady. V prvním vzájemném zápasu 5. října vyhráli hosté 7:4. V tabulce se domácí nachází na 13. místě (15 bodů) a hosté na místě desátém (19 bodů).