2:1
0:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 2:4
22. Jakub Procházka, 31. Martin Nagy - 10. Lukáš Pešat, 29. František Vykopal, 53. Filip Hrabal, 60. Ladislav Gál; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2 + David Coufal (HAT) OS:1; využití: 1:0; diváků: 173; zásahy brankářů: Filip Kejík 19 - Kevin Majrich 14; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:2;
60:00
Střely ve 3. třetině 3:6.
60:00
Komentář trenére hostů Michala Kvapila: Velice důležité utkání ve kterém, rozhodovali maličkosti. Domácí hráli velice dobře v obraně a z této palubovky se body budou odvážet těžce. Jsme rádi , že po útlumu ve druhé třetině jsme odehráli dobře závěrečnou část. Děkuji našim fanouškům za podporu.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Fialy: Z naší strany prachbídnej výkon. Absolutně jsme selhali v útočné fázi. Chyběla nám šťáva a připravenost v hlavách. Podobný přístup se nesmí opakovat. Soupeři díky za zápas.
60:00
59:44
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval František Vykopal (2:4).
52:08
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal, asistoval Lukáš Pešat (2:3).
52:08
Otrokovice sice nevyužili přečíslení, ale z následné dorážky se prosadil Hrabal.
46:32
Gál se teď dostal šikovně k doráže, bohužel pro Otrokovice netrefil branku.
45:23
Coufalova střela jen do bloku.
43:14
Halama zkoušel překvapil backhandovou střelou, bohužel pro domácí střela nenašla svůj cíl.
39:33
Vyloučen hráč Lukáš Jalový družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
39:33
Jalový se při vracení srazil s jedním s hráčem Otrokovic, podle rozhodčích na 2 minuty.
37:16
Michal Nagy od půlky vysoko nad.
35:11
Kejík teď skvělými zákroky drží domácí.
30:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Luděk Ondráček (2:2).
30:19
Martin Nagy zamířil přesně k tyči, Majrich byl bezmocný.
29:58
Vyloučen hráč Lukáš Pešat družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za opakované přestupky.
28:16
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Lukáš Pešat (1:2).
28:16
Ondráčkův pokus chytá Majrich těsně před brankovou čarou.
28:16
Poté co domácí nevyužili své šance, se z protiútoku prosazují hosté.
27:14
Už se zdálo, že Hronek bude zakončovat do prázdné branky, Majrich ale předvedl skvělý zákrok.
26:13
Vyloučen hráč David Coufal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
26:13
Vyloučen hráč David Coufal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno - osobní trest.
25:40
Kejík vyráží střelu Koláčného za mantinel.
25:18
Hronek a Ondráček teď šli 2 na 1, Ondráček minul.
24:15
Martin Nagy pouze do bloku.
21:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Procházka, asistoval Filip Horák (1:1).
21:54
Procházka po odrazu míčku před branku protlačil míček na bližší tyč.
20:28
Vykopal orazítkoval tyč kejíkovi branky.
15:05
Otrokovice teď šli přečíslení 3 na 1, Kejík ale skvěle vyjel a šanci zamezil.
13:33
Po Kejíkově dobrém výhozu šel Coufal sám na Majricha, gólman hostů drží čisté konto.
13:12
Vykopal přestřeluje.
12:51
Koláčný se dobře vytočil, ale jeho střela trefila pouze Kejíka.
09:21
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Filip Hrabal (0:1).
09:14
Ondráček se teď šikovně dostal k dorážce, Majrich drží Otrokovice.
07:27
Procházka se snažil prohodit Koláčného, neúspěšně.
03:45
Po dobré kombinaci domácích zakončoval Ondráček, Majrich připraven.