1:3
5:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 10:5
17. Martina Řepková, 17. Gabriela Žůrková, 19. Martina Řepková, 20. Martina Řepková, 34. Anet Jarolímová, 42. Johana Vrbová, 43. Kristína Belicová, 44. Magdaléna Plášková, 45. Martina Řepková, 60. Magdaléna Plášková - 12. Nela Havlíková, 15. Kristýna Lochmannová, 31. Nikola Staňková, 32. Nela Jiráková, 37. Dominika Tůmová; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Jana Christianová 12 - Kristýna Horňáková 36; po třetinách: 4:2, 1:3, 5:0;
60:00
Střely na branku Chodov - Panthers: 17 - 2.
60:00
Komentář Chodovského trenéra Lukáše Procházky: Těžký zápas, musím říct, že jsme si ho udělali ještě těžší samy svým přístupem v prvních dvou třetinách. Poslední třetina ale byla v pořadku a prakticky na jednu branku. Soupeři děkujeme za zápas, je znát, ze jde herně výrazně nahoru. Všem přeji klidné svátky.
60:00
Komentář trenéra Panthers Pavla Skazka: Dvě třetiny jsme tu hráli otevřeny zápas s Chodovem, donutili jsme je stáhnout hru na to nejlepši co mají k dispozici. Třetí třetinu jsme prohráli hned v úvodu a to především v hlavách. Bereme si ze zápasu to pozitivni a budeme připraveni na boj o play off. Za Panthers přejeme všem krásné svátky.
60:00
59:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Karolína Suchá (10:5).
59:20
Úspěšná dorážka Chodova.
58:52
Vyloučen hráč Nela Havlíková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
58:46
Horňáková úspěšně chytá střelu z půlky.
57:51
Chodovu se nedaří proměnit.
57:00
Právě probíhají poslední 3 minuty 3. třetiny.
55:15
Chodovu se daří blokovat střely Panthers.
51:33
Panthers se zatím daří blokovat střely.
50:33
Chodovská střela z půlky si málem našla levou šibenici.
44:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Karolína Suchá (9:5).
44:34
Chodov dorazil míček a je z toho gól.
43:24
43:05
Chodov proměnil v přesilovce.
42:16
Vyloučen hráč Lucie Šindelářová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
42:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Hana Chaloupková (7:5).
41:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Johana Vrbová, asistoval Magdaléna Plášková (6:5).
37:00
Právě probíhají poslední 3 minuty 2. třetiny.
36:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominika Tůmová, asistoval Tereza Syslová (5:5).
33:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Anet Jarolímová bez asistence (5:4).
33:49
Jarolímová proměnila dorážku.
31:58
Chodov neproměnil standartku.
31:13
Vlastní branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková (4:4).
31:13
Nahrávka Panthers před bránu skončila gólem.
30:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Nikola Staňková bez asistence (4:3).
30:09
Únik Panthers skončil gólem.
28:32
Chodovská střela neprošla přes obranu Panthers.
25:51
Panthers neproměnily střelu do prázdné brány.
23:42
Chodov ubránil akci 2 na 1.
22:36
Panthers se daří blokovat střely Chodova.
20:30
Řepková běží sama na bránu, ale neproměnila
20:01
20:00
20:00
Střely na branku Chodov - Panthers: 20 - 5.
20:00
19:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Magdaléna Plášková (4:2).
18:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Gabriela Žůrková (3:2).
18:52
Řepková po svém dlouhém výběhu dala gól.
18:23
Vyloučen hráč Kristýna Lochmannová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
17:17
Chodov úspěšně blokuje střely.
17:00
16:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Adriana Hýsková (2:2).
16:54
Střela Žůrkové skončila gólem.
16:29
15:46
Žůrková proběhla dvě hráčky ,ale sjel jí balónek z čepele.
14:36
Panthers minuly branku jen o kousek.
14:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Anežka Slaná (0:2).
11:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Nela Havlíková, asistoval Dominika Tůmová (0:1).
11:43
Panthers se nedaří prostřelit Christianovou.
10:25
Chodov úspěšně brání střely a prostor před brankou.
09:16
Chodovu se nepodařilo proměnit šanci 2 na 1.
06:56
Chodovu se zatím nedaří proměnit.
03:21
Chodovská střela neprošla přes Horňákovou.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Tereza Syslová, Anežka Slaná, Kristýna Lochmannová, Dominika Tůmová, Nela Havlíková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Markéta Svačinová, Nela Jiráková, Karolína Suchá, Magdaléna Plášková, Martina Řepková