3:6
- : -
FBC Hranice

FBK Spartak Hluk - FBC Hranice 7:12
29. Pavel Krchňáček, 31. Vojtěch Duda, 36. Martin Tuhý, 38. Martin Krchňáček, 55. Vojtěch Duda, 57. Martin Tuhý, 59. Martin Krchňáček - 10. Jaromír Chodil, 13. Jiří Vraj, 22. Jaroslav Král, 26. Lukáš Novosad, 27. Petr Velech, 28. Ondřej Dobeš, 42. Vladimír Blažek, 46. René Mikel, 48. René Mikel, 55. Ondřej Dobeš, 56. Marek Vraj, 59. Radim Klimecký; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 59; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 12 - Jiří Križan 44; po třetinách: 0:2, 4:4, 3:6;
60:00
Střely ve třetí části Hluk 22 a Hranice 8. Celkem 51 - 24
60:00
Komentář trenéra hostí (Hloch M.): "Důležité vítězství pro naši psychiku. Dnes určitě vyhrálo lepší mužstvo, více jsme chtěli než soupeř. Klukům děkuji za skvělou bojovnost. Na dálku zdravím naše marody, ať se dají co nejdříve do pořádku. Díky soupeřům a rozhodčím."
60:00
Komentář trenéra domácích (Tuhý M.): "Ve druhé třetině to vypadalo, že se vrátíme do utkání. Jinak to byla velká bída a slabota. Soupeř byl silnější a rychlejší. Hostům zachytal brankář. Děkujeme za utkání."
60:00
58:39
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Marek Vraj (7:12).
58:39
Domácí minela poslal hosty 3 na 0, bohužel branková čára tento atak nevychytala.
58:22
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Tomáš Olbert (7:11).
58:22
Bomba po zemi končí v bráně.
57:50
Križan vládne ve svém brankovišti i v oslabení.
57:03
Vyloučen hráč Jiří Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za opakované přestupky.
56:34
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Martin Krchňáček (6:11).
55:01
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Vraj, asistoval Petr Velech (5:11).
55:00
Dva rychlé tresty za domácí nepozornost.
54:55
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Dobeš, asistoval René Mikel (5:10).
54:32
Križan nádherně vyhlavičkoval pokus Krchňáčka.
54:24
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Radim Jílek (5:9).
54:24
Križan fanstaticky proti Jílkovi, pak ale Duda doráží se štěstím.
52:00
Vraj sám na Kolečkáře, poté Olbert sám na Križana, golmani vítězně na obou stranách,
47:12
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Petr Velech (4:9).
46:38
Križan fantasticky ramenem.
46:00
Tuhý i Krchňáček P. pouze do betonů Križana.
45:36
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Ondřej Dobeš (4:8).
45:36
Mikel z úhlu trefuje přesně.
44:24
Vyloučen hráč Jan Holý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
43:00
Križan pokračuje ve svém představení, neskutečně vykrývá střely i po tutových krosech.
41:30
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Vladimír Blažek, asistoval Ondřej Souček (4:7).
41:30
Blažek na dvakrát překonal Kolečkáře.
40:20
Zřejmě se naši chlapci pozorně dívali na včerejší semifinálový zápas žen na MS a zkouší otočit 0:6, snad si obrat nenechají až na poslední minutu.
38:20
Duda před odkrytou brankou pouze do obránce.
37:18
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Krchňáček (4:6).
37:18
Bratrská souhra znamená další snížení.
36:44
Blažek po standardní situaci pálí těsně vedle.
35:23
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Jiří Petlan (3:6).
35:23
Tuhý doklepává střelu Petlana.
32:00
Kolečkář krásně zneškodnil bombu Velecha.
30:50
30:30
Hubáček i Duda pouze do Križana.
28:41
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Martin Krchňáček (1:6).
28:41
Pavel Krchňáček protrhává kouzlo Križana.
28:00
Cileček ani Olbert ani Duda, nikdo stále nenašel recept na Križana.
27:31
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Dobeš, asistoval Jiří Vraj (0:6).
27:31
Dobeš krásně vymetl levou šibenici.
26:59
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Vladimír Blažek (0:5).
26:59
Cileček dvakrát ztratil a hosté přidávají další branku.
25:58
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Lukáš Novosad, asistoval Marek Vraj (0:4).
25:58
Bekhendová střela končí v bráně.
25:45
Pavel Krchňáček upaloval sám na Križana, ale trefuje pouze tyčku,
25:35
Po dlouhé době šance Hranic, Mikel trefuje břevno.
25:13
Fantastický Križan....diváci pouze kroutí hlavou.
23:59
Tak dnes je to opravdu hitparáda neproměněných šancí, Križan neuvěřitelně drží Hranice na nule.
23:23
Vyloučen hráč Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
22:34
Vyloučen hráč Tomáš Olbert družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
21:11
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jaroslav Král, asistoval Vladimír Blažek (0:3).
21:00
Souček krásná individuální akce, domácí se štěstím přestáli.
20:00
20:00
Střely v první části Hluk 12 a Hranice 7
20:00
19:50
Domácí se v první části snížení nedočkají.
16:28
Martin Krchňáček sám před Križanem, opět to nekončí brankou,
16:01
Na hřišti se objevují velmi tvrdé a nebezpečné zákroky.
15:23
Domácí tým přišly podpořit i zraněné opory Janča Zatloukal a pouze kroutí hlavou, co jejich spoluhráči nedokáži proměnit.
14:50
Domácí se ne a ne prosadit. Križan má svou bránu zakletou. Teď je to opravdu neskutečný tlak, ale míček stále ne a ne za čáru.
13:10
Duda si opět vylámal zuby na Križanovi.
12:27
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jiří Vraj, asistoval Petr Velech (0:2).
12:27
Tak opět další velmi smolný gól. Kolečkář skvěle vyrazil střelu Velecha, poté však lehl na záda, míček mu vyjel před volného Vraje a hosté vedou o dvě branky.
11:56
Vyloučen hráč Jan Holý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
11:40
Novosad pálí a stejně tak Dobeš, Kolečkář dvakrát maskou odolal.
10:35
Duda opět sám před Križanem, ale míček končí na hrudi brankáře hostí.
10:10
Domácí se ženou za vyrovnáním, ale Križan je dnes ve formě.
09:12
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jaromír Chodil, asistoval Radim Klimecký (0:1).
09:12
Smolný gól proti domácím, Kolečkářovi projel míček pod nohou před branku a Chodil dorazil do úplně prázdné branky.
08:46
Klimecký v dobré pozici, Kolečkář vytěsnil nad.
08:26
Duda do Križana.
07:53
Martin Krchňáček si narazil s bráchou, ale odkrytou branku minul. Hosté jsou kompletní.
07:02
Olbert rozezvonil tyč.
06:30
Olbert pálí Križan pozorný, Duda míjí prázdnou.
05:53
Vyloučen hráč Marek Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
05:10
Velech pálí mimo, Mikel také pouze nad.
04:30
Hranice začínají vystrkovat růžky, Blažek pálí do boční sítě.
03:50
Souček v obrovské šanci pouze do masky Kolečkáře.
02:30
Od úvodních minut jsou aktivnější domácí, kteří už několikrát prověřili Križana, ten je však zatím pozorný....dopředu toho hosté moc neukázali.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Bartošek a Michal Bartošek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jiří Križan; hráči v poli: Jiří Vraj, Marek Vraj, Radim Klimecký, Petr Velech, Lukáš Novosad
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Ondřej Hubáček, Radim Jílek, Adam Cileček