1:3
2:0
- : -

Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue 3:3
12. Kryštof Klement, 20. Martin Humhal, 26. Tomáš Kamarýt - 1. Lukáš Hamerník, 3. Václav Grulich, 7. Tomáš Hnátek; rozhodčí: Daniel Kyndl - Vojtěch Prokop; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Lev Kliment ? - Matěj Marian ?; po třetinách: 1:3, 2:0;
26:00
25:42
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Kamarýt, asistoval Jakub Klápa (3:3).
19:54
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Humhal, asistoval Matyáš Hrdlička (2:3).
18:59
Vyloučen hráč Jakub Hübner družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue na 2 minuty za špatné střídání.
13:00
13:00
11:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kryštof Klement, asistoval Adam Karel (1:3).
06:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue vstřelil Tomáš Hnátek, asistoval Lukáš Hamerník (0:3).
02:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue vstřelil Václav Grulich, asistoval Vilém Špinka (0:2).
00:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue vstřelil Lukáš Hamerník, asistoval Marek Leiš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Kyndl a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue: brankář: Matěj Marian; hráči v poli: Tomáš Koptiš, Oleksandr Kolisnichenko, Marek Leiš, Lukáš Hamerník, Tomáš Hnátek