2:5
0:4
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FBŠ Hummel Hattrick Brno 2:12
21. Filip Šalda, 24. Petr Minář - 2. Nikolas Zouhar, 7. Antonín Valíček, 8. Jan Nevěděl, 16. Jaroslav David, 17. Martin Lank, 27. Nikolas Zouhar, 27. Nikolas Zouhar, 28. Lukáš Jelínek, 33. Nikolas Zouhar, 36. Adam Roznos, 38. Jan Nevěděl, 45. Tadeáš Gryc; rozhodčí: Jakub Cigl - Vojtěch Fedra; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Matyáš Kopecký ? - Matěj Buršík ?; po třetinách: 0:3, 2:5, 0:4;
45:00
44:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tadeáš Gryc, asistoval Nikolas Zouhar (2:12).
39:55
Vyloučen hráč Lukáš Jelínek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Nevěděl, asistoval David Tretina (2:11).
35:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Roznos, asistoval Lukáš Suk (2:10).
32:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Tadeáš Gryc (2:9).
30:00
30:00
29:07
Vyloučen hráč Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nesportovní chování.
29:07
Vyloučen hráč Lukáš Suk družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
27:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jelínek, asistoval David Tretina (2:8).
26:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar bez asistence (2:7).
26:47
Vyloučen hráč Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře.
26:21
23:19
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Minář, asistoval Filip Šalda (2:5).
20:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Filip Šalda, asistoval Tomáš Martinásek (1:5).
16:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Lank, asistoval Lukáš Jelínek (0:5).
16:03
Vyloučen hráč Filip Šalda družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání.
15:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav David, asistoval Nikolas Zouhar (0:4).
15:00
15:00
07:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Nevěděl, asistoval Martin Lank (0:3).
06:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Valíček, asistoval Adam Pavlík (0:2).
01:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Jaroslav David (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Vojtěch Fedra.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: David Sláma, Lukáš Jelínek, David Tretina, Jan Nevěděl, Martin Lank
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Matyáš Kopecký; hráči v poli: Matyáš Holub, Jiří Vaňous, Petr Minář, Ondřej Hamerník, Matěj Kubasa