5:5
5:1
- : -

FBC Panthers Liberec - FBC Česká Lípa B 15:9
4. Dominik Hiadlovský, 5. Pavel Hůza, 14. Tomáš Szabo, 16. Jiří Špak, 19. Pavel Hůza, 23. Jan Král, 33. Jiří Špak, 37. Jan Burkoň, 39. Jan Král, 39. Jan Král, 46. Jan Obermann, 46. Jan Burkoň, 50. Pavel Hůza, 54. Jiří Špak, 60. Pavel Hůza - 2. Jakub Kněžour, 9. Petr Procházka, 13. Petr Mazal, 21. Petr Procházka, 22. Jakub Kněžour, 24. Radek Matějíček, 36. Jakub Knespl, 37. Tomáš Hudík, 54. Petr Mazal; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:5; využití: 3:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Velzel 16 - Jakub Houser 16; po třetinách: 5:3, 5:5, 5:1;
60:02
Vyjádření trenéra domácích - Jan Obermann: Příště snad přijde lepší víkend, díky soupeři a pořadatelům.
60:01
Komentář hostů: Marek Dzierža - na góly bohaté utkání, ale skončilo ve prospěch domácích. Ani devět branek nestačilo na vítězství. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:00
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Jan Král (15:9).
57:28
Timeout FBC Česká Lípa B
53:36
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Mazal, asistoval Josef Hanzalík (14:9).
53:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (14:8).
52:40
Vyloučen hráč Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání.
49:09
45:45
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň bez asistence (12:8).
45:36
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Obermann bez asistence (11:8).
40:23
Vyloučen hráč Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
38:58
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král bez asistence (10:8).
38:42
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Tomáš Szabo (9:8).
36:47
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Teemu Tuhkanen (8:8).
36:04
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Hudík bez asistence (7:8).
35:03
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jakub Knespl, asistoval Petr Procházka (7:7).
34:42
Vyloučen hráč Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
32:04
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Jan Král (7:6).
30:15
Vyloučen hráč Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
23:36
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Radek Matějíček, asistoval Jakub Knespl (6:6).
23:05
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
22:41
Vyloučen hráč Tomáš Zvára družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
22:23
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Pavel Hůza (6:5).
21:55
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jakub Kněžour, asistoval Petr Mazal (5:5).
20:54
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Jan Petříček (5:4).
20:00
20:00
18:04
15:01
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak bez asistence (4:3).
13:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo z trestného střílení (3:3).
13:54
Vyloučen hráč Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za blokování hokejky.
12:56
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Mazal bez asistence (2:3).
08:43
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Jakub Knespl (2:2).
04:15
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Teemu Tuhkanen (2:1).
03:25
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Dominik Hiadlovský, asistoval Jiří Špak (1:1).
01:14
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jakub Kněžour, asistoval Radek Matějíček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B:
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Jan Velzel; hráči v poli: Dominik Hiadlovský, Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jiří Špak, Jan Burkoň