0:0
0:6
- : -

Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 0:7
11. Michael Žitný, 33. Martin Kadlec, 36. Ondřej Valeš, 37. Martin Malý, 41. Štěpán Kouřil, 42. Matyáš Ruber, 43. Mathias Schwesig; rozhodčí: Jan Saňka - Kryštof Máder; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Jan Kříž ?, Karel Pokorný ? - Adam Lysák ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 0:6;
42:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mathias Schwesig, asistoval Martin Kadlec (0:7).
42:37
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Pokorný družstva Bulldogs Brno
41:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Matyáš Ruber, asistoval Eduard Štěrbák (0:6).
40:22
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Ondřej Kos (0:5).
36:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Malý, asistoval Ondřej Kos (0:4).
35:53
Vyloučen hráč Denis Müller družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
35:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Valeš, asistoval Matyáš Ruber (0:3).
32:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Kadlec, asistoval Mathias Schwesig (0:2).
30:00
30:00
15:00
15:00
13:29
Vyloučen hráč Matyáš Kopečný družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
10:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michael Žitný, asistoval Josef Bílek (0:1).
06:59
Vyloučen hráč Václav Gašpar družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Kryštof Máder.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Adam Lysák; hráči v poli: Patrik Synek, Alex Dokládal, Martin Kadlec, Martin Malý, Mathias Schwesig
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Jan Kříž; hráči v poli: Pavel Zima, Jakub Hanák, Lukáš Vychodil, Adam Zukal, Filip Antel