0:3
1:6
- : -

1. FBK Rožnov p/R - TJ Slovan Havířov 1:12
34. Vojtěch Žanta - 1. Václav Kyc, 6. Kryštof Fusek, 7. Filip Kočí, 13. Šimon Bartoš, 21. Kryštof Červený, 24. Matěj Kravčík, 27. Ondřej Kravčík, 27. Marek Krmášek, 28. Jakub Hloušek, 28. Matěj Šupík, 34. Filip Kočí, 35. Kryštof Fusek; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Sklář ? - Lukáš Vernarský ?; po třetinách: 0:3, 0:3, 1:6;
36:00
34:21
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Fusek, asistoval Filip Kočí (1:12).
33:37
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Kočí, asistoval Václav Kyc (1:11).
33:21
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vojtěch Žanta, asistoval Martin Škývara (1:10).
30:50
Vyloučen hráč Vojtěch Žanta družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
27:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Šupík, asistoval Marek Krmášek (0:10).
27:04
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Jan Brija (0:9).
26:53
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
26:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Marek Krmášek, asistoval Matěj Šupík (0:8).
26:41
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Kravčík, asistoval Matěj Kravčík (0:7).
25:05
Vyloučen hráč Šimon Bartoš družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Jan Brija (0:6).
20:49
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Červený, asistoval Matěj Kravčík (0:5).
12:14
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Šimon Bartoš, asistoval Marek Krmášek (0:4).
12:00
12:00
06:21
05:58
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Fusek, asistoval David Vrána (0:2).
00:29
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Kyc, asistoval Kryštof Fusek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: David Vrána, Jan Brija, Marek Krmášek, Šimon Bartoš, Jakub Hloušek