2:2
1:1
- : -

FK Slovan J.Hradec - FbK Orlicko-Třebovsko 6:6
3. Zdeněk Hromádka, 9. Zdeněk Hromádka, 12. Zdeněk Hromádka, 29. Filip Šimek, 29. Daniel Danyi, 36. Filip Šimek - 10. Aleš Rozlívka, 13. Petr Minář, 15. Jiří Vaňous, 16. Matěj Kubasa, 17. Michal Břeň, 34. Petr Minář; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Rytíř ? - Matyáš Kopecký ?; po třetinách: 3:3, 2:2, 1:1;
45:00
41:50
Timeout FK Slovan J.Hradec
40:20
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
35:16
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Kryštof Nekola (6:6).
33:14
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Minář, asistoval Jiří Vaňous (5:6).
30:00
30:00
28:25
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Daniel Danyi, asistoval Kryštof Nekola (5:5).
28:01
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek bez asistence (4:5).
27:57
Vyloučen hráč Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování hokejky.
16:01
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Michal Břeň bez asistence (3:5).
15:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matěj Kubasa, asistoval Jakub Ludvíček (3:4).
15:00
15:00
14:26
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jiří Vaňous, asistoval Jakub Ludvíček (3:3).
12:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Minář, asistoval Tomáš Martinásek (3:2).
11:18
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Zdeněk Hromádka, asistoval Filip Šimek (3:1).
09:06
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Aleš Rozlívka, asistoval Václav Sýkora (2:1).
08:25
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Zdeněk Hromádka bez asistence (2:0).
02:16
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Matyáš Kopecký; hráči v poli: Matyáš Holub, Jiří Vaňous, Ondřej Hamerník, Matěj Kubasa, Petr Minář
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Kryštof Nekola, Daniel Danyi, Vojtěch Prokop, Zdeněk Hromádka, Filip Šimek