1:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FBC Česká Lípa 7:3
4. Jakub Stejskal, 12. Jakub Stejskal, 12. Šimon Stránský, 24. Jakub Horník, 26. Michal Václavík, 28. Jakub Stejskal, 39. Vojtěch Wiener - 10. Ladislav Pekárek, 19. Antonín Stárek, 31. Ladislav Pekárek; rozhodčí: Filip Ryant - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 10 - Daniel Jukl 29; po třetinách: 3:1, 3:1, 1:1;
45:00
38:08
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Šimon Stránský (7:3).
35:43
Timeout FBC Česká Lípa
30:52
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Oliver Brodský (6:3).
30:00
30:00
27:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Jakub Faksa (6:2).
25:37
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Michal Václavík, asistoval Vojtěch Wiener (5:2).
24:15
Vyloučen hráč Daniel Sedláček družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
23:17
Timeout FBC Liberec
23:17
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Horník, asistoval Tomáš Urban (4:2).
18:38
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Ladislav Pekárek (3:2).
15:00
15:00
11:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský bez asistence (3:1).
11:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Stejskal bez asistence (2:1).
09:52
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Albert Kouba (1:1).
03:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Filip Kapitán (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Ryant a Kateřina Kulhavá.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Ladislav Pekárek, Antonín Stárek, Ondřej Kopič, Jakub Horák, Oliver Brodský
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Filip Kapitán, Lukáš Macháč, Jakub Stejskal, Jakub Faksa, Jonáš Rais