0:1
3:3
- : -

Sokoli Pardubice - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:4
6. Matouš Sákra, 31. Radek Drba, 35. Jan Nezval, 41. Matěj Stieber - 27. Alex Ilčišin, 31. Josef Sedláček, 37. Jan Josef Brychta, 44. Jakub Dvořák; rozhodčí: Filip Ryant - Martin Halousek; vyloučení: 2:3 + Jan Josef Brychta OS; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Matěj Denemark 25 - Viktor Hejna 16; po třetinách: 1:0, 0:1, 3:3;
45:00
44:59
komentář trenéra hostí: Děkujeme za utkání.
44:42
Timeout Sokoli Pardubice
44:42
Vyloučen hráč Matěj Denemark družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
43:48
Sparta střelou od mantinelu srovnává na 4:4
43:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Jiří Dědič (4:4).
42:35
Na míčku jsou více hráči Sparty a drží Pardubice pod tlakem.
40:55
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Matěj Stieber, asistoval Martin Fuňk (4:3).
40:55
Fuňk našel před brankou naprosto osamoceného Stiebera, který do prázdné branky posílá domácí do vedení.
39:50
Drahný dělovkou orazítkoval tyč.
38:48
Další přesilovka domácích nevyužita.
38:00
Domácím se nedaří dostat Spartu do souvislého tlaku.
36:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Igor Hejna (3:3).
36:48
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:02
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jan Nezval, asistoval Tomáš Belej (3:2).
34:02
Nezval na Beleje, ten z jedničky zpátky na střed na Nezvala a ten do odkryté branky poslal Pardubice do vedení. Krásná akce!
31:31
Denemark opět likviduje šanci Sparty v přesilovce.
30:47
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Radek Drba (2:2).
30:39
Vyloučen hráč Lukáš Drahný družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
30:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Josef Sedláček bez asistence (1:2).
30:25
Sedláček dloubáčkem do šibenice nedal Denemarkovi nejmenší šanci.
30:00
30:00
29:08
Kubec se toho nebál a otočkou prošel sparťanského útočníka, vyslal do šance Beleje, který ale trefil připraveného gólmana.
27:24
Sparta hodně tlačí, ale Denemark předvádí neskutečný výkon a likviduje jednu střelu za druhou.
26:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Alex Ilčišin, asistoval Samuel Vobořil (1:1).
23:30
Rychnovský ztratil míček na své obranné půlce a vypadalo to na šanci, ale výborným zákrokem se mu jej podařilo vybojovat zpět.
22:05
Mík je dnes stěna jako nizozemský stoper Virgil Van Dijk.
20:45
Domácím se opět nepodařilo využít přesilovky, tentokrát 5 na 3 a hosté jsou nyní v plném počtu.
19:45
Drahný výborným obranným zákrokem zlikvidoval šanci Sparty v oslabení.
18:35
Vyloučen hráč Jan Josef Brychta družstva ACEMA Sparta Praha UNYP - osobní trest.
18:07
Vyloučen hráč Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
18:07
Uvidíme další početní výhodu domácích.
17:00
Belej právě orazítkoval tyč.
15:20
Denemark dalším výborným zákrokem zmařil akci soupeře.
15:00
15:00
13:20
Rusín z otočky poslal na Sákru, ten však trefil pouze brankáře Sparty.
12:58
Další tyč zachránila domácí od obdrženého gólu.
12:18
Denemark opět zlikvidoval nebezpečný útok Sparty.
11:15
Křinka vybojoval míček, vystřelil, avšak gólman Sparty byl připravený.
10:13
Mík na půlce zastavil nebezpečný výhoz sparťanského gólmana.
09:17
Tyč zachránila Denemarkovo čisté konto.
05:08
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval Vojtěch Rusin (1:0).
05:08
Sákra se ze středu nemýlil a po nahrávce Rusína nekompromisně zakončil.
04:28
Hosté v plném počtu
03:18
Domácím se zatím nedaří zužitkovat početní výhodu a na míčku jsou spíše hráči Sparty.
02:28
Vyloučen hráč Lukáš Mervart družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
01:58
Jan Nezval právě předvedl obranný zákrok jako z učebnice a zlikvidoval tím brejk Sparty.
00:35
Denemark výborným zákrokem zlikvidoval sparťanské přečíslení 2 na 1
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Ryant a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Vojtěch Krupička, Jan Keyzlar, Josef Sedláček, Jan Josef Brychta, Alex Ilčišin
00:00
Line-up domácích Sokoli Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Matouš Sákra, Adam Doskočil, Matyáš Mík, Petr Křinka, Vojtěch Rusin