4:1
4:3
- : -

Florbalová škola Plzeň - FbC Strakonice 10:5
6. Jan Šik, 11. Jan Šik, 18. Jan Šik, 20. Filip Zapletal, 21. Dominik Kmoch, 26. Vítek Vyčíchlo, 31. Matyáš Longauer, 38. Matěj Kubeš, 42. Vítek Vyčíchlo, 45. Dominik Kmoch - 4. Miloslav Blahuta, 29. Luboš Homolka, 33. Patrik Wolf, 39. Miloslav Blahuta, 45. Miloslav Blahuta; rozhodčí: Filip Trkovský - Václav Paletář; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 7; zásahy brankářů: Martin Lenárt ? - Hynek Samec ?; po třetinách: 2:1, 4:1, 4:3;
45:00
44:59
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Dominik Kmoch bez asistence (10:5).
44:51
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Miloslav Blahuta, asistoval Martin Mrkvička (9:5).
44:32
Vyloučen hráč Václav Mizera družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:07
Hráč číslo 14 pozdravuje z trestné lavice Markétu.
41:23
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Vítek Vyčíchlo, asistoval Patrik Hájek (9:4).
40:50
Vyloučen hráč Petr Lagron družstva FbC Strakonice na 2 minuty za sekání.
38:04
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Miloslav Blahuta, asistoval Filip Kovárna (8:4).
37:31
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matěj Kubeš bez asistence (8:3).
32:53
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Patrik Wolf bez asistence (7:3).
31:05
:)
30:41
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matyáš Longauer, asistoval Filip Zapletal (7:2).
30:00
30:00
28:46
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Luboš Homolka, asistoval Miloslav Blahuta (6:2).
27:06
Vyloučen hráč Vítek Vyčíchlo družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:23
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Vítek Vyčíchlo, asistoval Dominik Kmoch (6:1).
20:04
Timeout FbC Strakonice
20:04
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Dominik Kmoch, asistoval Vítek Vyčíchlo (5:1).
19:42
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Filip Zapletal, asistoval Václav Mizera (4:1).
17:11
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Jan Šik, asistoval Matěj Kubeš (3:1).
15:00
15:00
10:22
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Jan Šik bez asistence (2:1).
05:10
03:53
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Miloslav Blahuta bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Trkovský a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice: brankář: Hynek Samec; hráči v poli: Patrik Wolf, Miloslav Blahuta, Filip Kovárna, Petr Lagron, Luboš Homolka