2:2
3:4
- : -

Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  6:9
9. Martin Šindelář, 28. Jan Kolísko, 30. Josef Novák, 48. Jakub Kolísko, 58. Martin Šindelář, 59. Martin Pánek - 5. Jiří Besta, 7. Lukáš Řezanina, 9. Marek Bräuer, 27. Jan Šebesta, 38. Lukáš Hájek, 43. Lukáš Hájek, 45. Lukáš Hájek, 55. Lukáš Hájek, 60. Lukáš Hájek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 112; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 17 - Lukáš Souček 15; po třetinách: 1:3, 2:2, 3:4;
60:00
Střely: Tatran 9 - Vítkovice 10
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Matúše: Dneska otevřené utkání. Díky naši aktivitě jsme si vytvořili velké množství šancí. Některé jsme proměnili, některé nikoliv. Samozřejmě, že naše aktivní hra otvírá okénka vzadu a z toho plynou šance i pro soupeře. Ve většině zápasu jsme drželi zápas ve svých rukách.Zasloužená výhra
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Menharta: Fyzicky velmi náročné utkání. Pozitivní, že jsme ho po této stránce zvládli. Škoda, že jsme po dotažení na 3-4 nedokázali vstřelit vyrovnávací gól. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Šimon Kuczera (6:9).
59:49
Hájek zavezl balónek do prázdné branky.
58:55
Vítkovice v držení balónku na straně domácích.
58:30
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Pánek, asistoval Milan Meliš (6:8).
58:30
Meliš krosovou nahrávkou našel Pánka, který trefuje šibenici.
57:14
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Martin Pánek (5:8).
57:14
Šindelář v dorážce a trefuje přesně.
56:53
Langer z poloviny hřiště svou tahanou střelou přestřeluje branku.
56:30
Tatran to zkouší v šesti.
55:44
Timeout Tatran Teka Střešovice
54:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Marek Bräuer (4:8).
54:10
Hájek z dorážky trefuje odkrytou branku.
52:10
Sladký v náběhu do druhé vlny dostává nahrávku přímo na střelu z první. Kříž rychlým přesunem svou svatyni kryje.
51:30
Několik střel a dorážek za sebou proběhlo v podání Tatranu.
49:30
Šindelář z volného úderu trefuje pouze blok obrany hostí.
49:20
Hráč hostí byl vyslán do brejku, který jistí Kříž.
47:10
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Jonáš Kreysa (4:7).
47:10
Kolísko se postaral o to, aby přesilová hra nebyla.
46:40
Tatran v šesti, bude se vylučovat.
45:21
Střela Tomča končí v bloku hostí.
44:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Lukáš Řezanina (3:7).
44:14
Hájek je zkrátka u všeho.
43:57
Pár diskuzí mezi Melišem a rozhodčím.
42:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jiří Besta (3:6).
42:22
Do prázdné to měl Hájek už jednoduché.
42:14
Dost nepřesných nahrávek v podání Vítkovic.
41:55
Tatran v dlouhém držení balónku.
41:10
Kříž vyráží první střelu v této přesilové hře.
40:20
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely: Tatran 6 - Vítkovice 7
40:00
37:55
37:55
Smolný odražený míček končí za zády Kříže.
37:15
Rýpar svou střelou málem prolomil břevno.
36:31
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
35:48
Besta zachytil dlouhou náhru, která měla být původně na Kreysu, poté se sám vyslal do útoku, kde ho vyčapal Kříž.
34:20
Firda v šanci, ale branku míjí.
31:10
Tlapák čistě vypichuje balónek svýmu protihráči a posílá svůj útok do předu, ze kterého bohužel nic nevzniklo.
29:45
Kolísko si zkušeně poradil s přešíslením 2 na 1.
29:02
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Josef Novák, asistoval Ivan Tomčo (3:4).
29:02
Tomčo ukázkovu zadovkou našel Nováka a ten střílí přesně nad nohu Součka, který tuto střelu už pokrytou neměl.
27:55
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Kolísko, asistoval Milan Meliš (2:4).
27:55
Meliš poslal krosovou nahrávku na nabíhajícího Kolíska, který neskutečným způsobem vymetl levou šibenici.
27:27
Kreysa posílá nahrávku na samotného Sládečka, který trefuje pouze Součka.
26:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Tomáš Sladký (1:4).
26:02
Vítkovice využívají svou přesilovou hru.
25:55
Sladký promarnil kros od Hájka.
25:00
Tlapák otravuje svoje spoluhráče v hlubokém napadání.
24:34
Vyloučen hráč Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:57
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
18:40
Rýpar zkouší střelu z půlky, ale branku minul.
18:01
Střelu Pánka zblokobal Šebesta a balónek se poté proletěl přes celou halu.
17:11
Opakovaný kros tentokrát od Meliše na Šindeláře, který prázdou přestřeluje.
16:12
Kros v podání Langera na Meliše končí vysoce za brankou.
15:39
Vyloučen hráč Rostislav Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
14:30
Vítkovice zamkli Tatran a trápí je jak kolotočem, tak střelami, které pokrývá Kříž.
10:25
Vítkovice v úžasné šanci, ale díky zákroku Kříže, který zhasil vítkovickou šanci je stav stále1:3.
09:14
Kreysa zkusil potrápit Součka backhandem, ale ten je dnes v dobré kondici.
08:25
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář bez asistence (1:3).
08:25
Šindelář oběhl branku a balónek umístil k tyčce.
08:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Tomáš Sladký (0:3).
07:01
Pohledný přečíslení Tomčo na Kolíska, který končí pod Součkem.
06:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Jiří Besta (0:2).
06:26
Řezanina z poloviny hřiště na bližší tyč.
06:15
Langer natáhl svou střelu a pálí přímo do ruky Součka.
05:50
Sládeček odchází na střídačku se zlomenou florbalkou.
04:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Lukáš Hájek (0:1).
04:19
Besta si naběhl na střed a s Křížem už si věděl rady.
04:12
Často přerušovaná hra, kvůli menším faulům od Tatranu.
03:00
Pánek v první šanci bohužel střílí do bloku.
00:10
Hned po buly byla velká šance pro Tatran. Kreysa na mantinelu vyslal dělovku na Součka, který nohou balónek vyráží.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Marek Bräuer, Rostislav Gattnar, Josef Rýpar, Tomáš Sladký
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Pavel Sládeček, Martin Pánek, Jakub Kolísko, Jonáš Kreysa, Filip Langer
00:00
Hezký večer ze Stodoly. Za malou chvilku můžete vidět ukázkový online zápasu mezi Tatranem a Vítkovicemi. Přeji příjemnou zábavu.