0:0
0:5
- : -

Florbal Primátor Náchod - Technology Florbal MB Black 1:7
8. Karel Poštolka - 6. Jan Zoufalý, 14. Vít Souček, 32. Jiří Zmatlík, 40. Jakub Seibert, 42. Jan Zoufalý, 44. Tomáš Červinka, 44. Vít Souček; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 41; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 21, Aneta Kašparová 2 - Ondřej Tomšík 8; po třetinách: 1:2, 0:0, 0:5;
45:00
Střely ve třetí třetině 2:13. Celkově 9:30.
45:00
43:55
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Vít Souček, asistoval Jiří Zmatlík (1:7).
43:04
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Tomáš Červinka, asistoval Jakub Vajsejtl (1:6).
41:32
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Vít Souček (1:5).
41:32
Střídání brankáře. Nový brankář Aneta Kašparová družstva Florbal Primátor Náchod
40:03
Vyloučen hráč Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
39:13
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Seibert, asistoval Ondřej Pechan (1:4).
37:12
Vyloučen hráč Jakub Krtička družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
31:29
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jiří Zmatlík, asistoval Vít Souček (1:3).
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině 2:9.
30:00
16:30
Vyloučen hráč Vít Souček družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za vražení zády.
15:00
15:00
Střely po první třetině 5:8.
15:00
13:36
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Vít Souček, asistoval Jan Zoufalý (1:2).
13:06
09:07
Vyloučen hráč Kryštof Kostroun družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
08:48
Vyloučen hráč Jáchym Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
07:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Karel Poštolka, asistoval Daniel Kříž (1:1).
07:16
Trestné střílení družstva Technology Florbal MB Black neproměnil Vít Souček.
05:56
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Jiří Zmatlík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB Black: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Jiří Zmatlík, Jakub Seibert, Ondřej Pechan, Jakub Vajsejtl, Radim Zeman
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Jakub Kubásek, David Ulich, Jáchym Cejnar, Daniel Kříž, Jakub Vysoký