1:1
0:1
- : -

IBK Bisons Přerov - FBC Mohelnice B 2:3
12. Jakub Grigárek, 16. Vítězslav Petřík - 8. Josef Dočekal, 22. Jiří Šula, 28. Jiří Šula; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Charlie Greenberg ? - Martin Havelka ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:1;
39:00
37:52
Timeout IBK Bisons Přerov
33:03
Vyloučen hráč Vítězslav Petřík družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání.
27:33
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Jiří Šula, asistoval Josef Dočekal (2:3).
27:31
Vyloučen hráč Vítězslav Petřík družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za hrubost.
26:00
26:00
21:51
19:04
Vyloučen hráč Adam Soural družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za zdržování hry.
19:04
Vyloučen hráč Jiří Jarmar družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za nesportovní chování.
15:48
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Vítězslav Petřík bez asistence (2:1).
13:00
13:00
11:01
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Jakub Grigárek, asistoval David Podepřel (1:1).
07:11
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Josef Dočekal, asistoval Jiří Šula (0:1).