1:1
2:1
1:0

FBC ORCA KRNOV - FBC MSEM Přerov 5:4p
5. Jaromír Filip, 25. Jan Šulavík, 42. Ondřej Janáč, 46. Jaromír Filip, 62. Ondřej Miškov - 8. Ondřej Foldyna, 20. Martin Kubalík, 35. Adam Budnik, 43. Ondřej Kowalik; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 4 + Jaromír Filip OS:5; využití: 2:1; diváků: 63; zásahy brankářů: René Frydrych 18 - Václav Raška 21; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1, 1:0;
61:39
61:40
Počet střel v zápasu: Krnov-26; Přerov-22
61:40
Komentář trenéra domácích Štěpán Lhoťan: ,,Dnes to pro nás bylo složité už od začátku, nemohli jsme se dostat do tempa, soupeř zvolil dobrou taktiku, dneska bylo složité vyhrát za všech okolností, ale nakonec jsme to zvládli. 2 body bereme, děkujeme soupeři za férové utkání, děkujeme dívákům.
61:40
Komentář trenéra hostů Pavel Ceh :,,Dnes týmový výkon doplněný skvělým výkonem našeho brankáře. Because,it¨s the cup. Děkuji soupeři za férové utkání.¨
61:39
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Filip Fňukal (5:4).
60:01
Krnov začíná prodloužení v přesilové hře
60:00
60:00
59:59
Vyloučen hráč Lukáš Raška družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
59:59
Střely po 3.třetině: Krnov-6; Přerov-5
59:23
Čevelovi podkopnuli nohy u branky Přerova ale rozhodčí prej nic neviděl
57:54
Šulavík probourává s míčkem cestu až za branku Přerova, nahrává Baránkovi ale ten bohužel o kousek netrefuje branku..
57:39
Timeout FBC MSEM Přerov
57:39
Vyloučen hráč Tomáš Zakopčan družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:15
Bude se vylučovat na straně Krnova
56:02
Menzel je v obležení za brankou Přerova, vymotává si všechny a z otočky střílí na branku
55:21
Vyloučen hráč René Frydrych družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
50:45
Vyloučen hráč Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
50:45
Vyloučen hráč Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV - osobní trest.
49:59
Kowalik získává míček, uniká J.Filipovi, ale brankáře nedokázal překonat
48:56
Vyloučen hráč Adam Budnik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
48:40
Bude se opět vylučovat na straně Přerova. Krnov jde opět do 6 hráčů
46:28
Útočník Přerova se dostává před branku Krnova, ale obránci skáčou do střely jako bodyguardi prezidenta
45:01
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip bez asistence (4:4).
43:34
Krnov si v klidu rozehrává na svojí polovině
42:41
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Matěj Ševčík (3:4).
41:38
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Janáč, asistoval Dominik Novák (3:3).
41:18
Aj karamba Ševčík si zlomil svou milovanou florbalku...
36:01
Vyloučen hráč Martin Filka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
35:52
Frydrych vidí že se bude vylučovat na straně Přerova, zapíná OVERBOOST a sprintuje z branky na střídačku, aby uvolnil místo pro 6. hráče
35:22
No to se mi snad zdá. Na hřišti se objevila legenda: Dominik Novák. Snad dnešní zápas přežije bez zranění
34:26
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Radim Dvořák (2:3).
33:01
Zakopčan a Menzel na nic nečekají a tlačí na Přerov který se snaží rozehrát
30:17
Vyloučen hráč Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
29:56
Bude se vylučovat na straně Přerova. Krnov toho využívá a hraje v 6 hráčích
28:49
Frydrych se dopustil fatální chyby ,skáče po míčku za branku a ten nechytá, zmocňuje se ho Přerov, který jen tak tak míjí branku
27:15
Zakopčan dostává nahrávku a bez rozvahy střílí na branku Přerova
26:01
Frydrych opět ukazuje že je na něho spoleh a vyráží střelu Přerova která mířila do prázdné branky
24:48
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Šulavík, asistoval Ondřej Miškov (2:2).
23:54
J.Filip střílí z první ale míček zůstal mezi nohami brankáře Přerova
23:51
23:51
Krnov má rozehrávku na velkém brankovišti
23:02
Přerov si v klidu rozehrává na svojí polovině ale z ničeho nic se tam objevil Zakopčan a hladově si bere míček
21:25
Zakopčan nahrává před branku Čevelovi, ale ten je okamžitě obklíčen a okraden o míček
19:30
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Adam Budnik (1:2).
19:14
Zakopčan hraje golf a odpaluje míček z předbrankového prostoru, rozhodčí to však vidí jako vysokou hůl
18:27
Krnov předvádí perfektní obranu a zabraňuje všem střelám na svou bránu
17:56
Vyloučen hráč Adam Juřina družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
17:05
Á bude se vylučovat na straně Krnova. Přerov hraje v 6 hráčích
16:50
Juřina zabraňuje gólu do prázdné brány
15:24
Zakopčan se zatočil jako Fidget Spinner a střílí hned do prvního obránce Přerova
13:36
Juřina opět nenechává žádný prostor Přerovskému útočníkovi a získává míček pro Krnov
12:56
Janáč se řítí s míčkem přes celé hřiště a bourá vše co mu přijde do cesty
10:50
Přerov se drží na míčku a snaží se najít možnost k zakončení, Krnov mu však nedává žádný prostor
07:57
Kowalik se snaží vystřelit na branku Krnova, ale zakopnul o vzduch a padá na zem
07:05
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Foldyna, asistoval Adam Budnik (1:1).
05:01
Samostatný únik Budnika, ale brankář Krnova jako vždy podržel
04:07
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Filip Svoboda (1:0).
03:48
Juřina střílí na bránu Přerova, ale jeho střela ze zblokována
02:07
Přerov si nahrává do prázdné brány ale nevšimli si hladového Šulavíka který nahrávku překazuje
01:57
Juřina se toho nebojí a přehazuje hráče Přerova přes mantinel
00:46
Krnov se drží s míčkem na útočné polovině a snaží se zakončit
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Radim Dvořák, Martin Filka, Ondřej Foldyna, Martin Kubalík, Adam Budnik
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Filip Fňukal, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Filip Svoboda